Axoft

Embarcadero

Про компанію:

Провідний виробник програмних засобів, які дозволяють розробникам додатків і фахівцям з управління базами даних ефективно проектувати, створювати і використовувати додатки і бази даних в гетерогенних IT-середовищах. Понад 90 компаній зі списку Fortune 100 і активна спільнота, що налічує понад 3 мільйони користувачів по всьому світу, широко застосовують продукти Embarcadero. Ці продукти дозволяють їм скоротити витрати, оптимізувати процеси дотримання нормативних вимог, прискорити розробку рішень і впровадження інновацій. Якщо ви шукаєте швидкі способи запису стійкого коду, який пройде сувору інспекцію коду швидше за свої аналоги, то компанія Embarcadero – це те, що вам потрібно.

Факти і цифри:

Рік заснування: 1993
Штаб-квартира: Сан-Франциско, Каліфорнія (США)
Офіційний сайт: www.embarcadero.com

Чому Embarcadero?

♦ Компанія Embarcadero надає професійним розробникам програмного забезпечення унікальні інструменти для проектування, будівництва, оптимізації та менеджменту баз даних і прикладних програм на різних платформах і мовах програмування.

♦ З придбанням CodeGear від Borland в 2008 році рішення Embarcadero тепер використовує понад 3 мільйони професіоналів у всьому світі. Інструменти розробника застосовуються в 90 з 100 найбільших світових компаніях в особливо вимогливою вертикальної галузі IT-виробництва.

Залишились питання?

Стати партнером AXOFT

Раді співпраці з AXOFT!
Заповніть та надішліть цю форму.
Ми з вами зв’яжемося з обговорення умов співпраці.

Останні новини

Програмне забезпечення ВЕНДОРА