Axoft

RAD Studio

RAD Studio

Найшвидший спосіб розробити крос-платформні нативні додатки з гнучкою підтримкою хмарних сервісів і IoT.

Розробники для мобільних пристроїв можуть створити спільний, одноманітно виглядає призначений для користувача інтерфейс, який буде працювати на мобільних пристроях, планшетах і настільних системах різного форм-фактора, причому одночасно! І код призначеного для користувача інтерфейсу додатків, і решті стек клієнтського ПЗ мають доступ до API платформи, датчикам і службам пристрої і забезпечують максимальну продуктивність програми, повністю задіюючи ресурси центрального і графічного процесорів і спираючись на загальну базу коду.

Попередній в DESIGN TIME за допомогою FireUI

Функція FireUI App Previews дозволяє переглядати додатки FireMonkey безпосередньо на пристроях з IOS, Android, Windows, OSX, в процесі розробки додатків. Зміни, зроблені в дизайнера FMX транслюються в режимі реального часу на підключені пристрої з використанням відповідних кожному стилів.

Розробка IOT додатків

Просте підключення гаджетів і пристроїв Інтернету речей до додатка або корпоративної системі.

RAD Studio дозволяє розробникам використовувати міць рішень IoT (Інтернет речей). Розробники можуть легко додавати нові можливості для існуючих настільних і мобільних додатків, шляхом інтеграції пристроїв, датчиків, корпоративних даних і хмарних сервісів.

Кожен день в екосистему Інтернету речей входить все більше і більше гаджетів і пристроїв. Взаємодія між цими гаджетами і пристроями відкриває перспективи створення для користувачів абсолютно нових захоплюючих можливостей, що інтегруються з фізичним середовищем.

Створення гіперсвязанних і гнучких програм

Функціональні можливості існуючих бізнес-додатків можуть бути легко розширені для інтеграції мобільних пристроїв, нових гаджети IoT і різних фонових служб і баз даних. Наше інноваційне рішення Live Bindings дозволяє бачити в режимі реального часу, потоки даних в ваших формах і додатках, що дає безпрецедентну швидкість і точність розробки. Ви можете гнучко перемикатися на серверні сервіси та інші платформи без драматичних нових інвестицій.

Функція проектування

Швидко розробляйте межплатформенному додатки з використанням інтегрованого середовища RAD Studio. Скористайтеся перевагами Agile при отриманні зворотного зв’язку на ранніх етапах розробки від різних пристроїв з функціями попереднього перегляду в реальному часі із застосуванням реальних даних як на пристрої, так і в інтегрованому середовищі розробки. Спростіть процес розробки, прискорте прототипирование і доступ до більшої кількості платформ.

Функція розробки

Інтегроване середовище розробки RAD Studio дозволяє розробникам писати код швидше і раціональніше за рахунок використання сучасних прийомів об’єктно-орієнтованого програмування в поєднанні з надійними програмними каркасами і багатством функцій середовища розробки. Підтримка Agile для груп розробників по всьому світу: раціональна розробка, реструктуризація вихідного коду і написання власного коду з використанням RAD Studio.

Функція налагодження

Швидше добиратися до першопричини помилки за рахунок використання вбудованої міжплатформеній налагодження коду. За допомогою інтегрованого середовища розробки RAD Studio можна здійснювати налагодження додатків, що працюють дистанційно під операційними системами Windows, macOS, iOS, Android і Linux.