Axoft

RAD Server

RAD Server

Це готова «під-ключ» back-end платформа, щоб швидко створювати і розгортати свої прикладні сервіси. RAD Server забезпечує автоматизовані публікацію і управління створеного на Delphi і C ++ REST / JSON API, інтеграцію з корпоративними базами даних, IoT Edgeware і широкий спектр прикладних сервісів, таких як служби каталогів і аутентифікації користувачів, Push-повідомлення, внутрішнє / зовнішнє відстеження місця розташування користувача і зберігання даних в форматі JSON. RAD Server дозволяє розробникам швидко створити новий back-end додатків або перенести бізнес-логіку існуючих клієнт / сервер Delphi або C ++ додатків на сучасну архітектуру сервісів, яка є відкритою, stateless, безпечної і масштабованої. RAD Server легко розширюється, розгортається і управляється, що ідеально підходить для незалежних постачальників ПО і OEM-виробників повторно-розгорнутих рішень.

Розробка багатоланкових систем – просто і зручно

До появи RAD Server розробники створювали back-end сервери додатків для Delphi і C ++ Builder з використанням серверних наборів інструментальних засобів, таких як DataSnap, який надавав трохи базисних компонентів для серверів додатків, але залишав більшу частину розробки для розробника. Візьміть RAD Server. За допомогою RAD Server, розробники тепер можуть просто завантажити Delphi і C ++ методи, що реалізують бізнес-логіку, додати кілька користувачів і почати роботу. Кінцеві точки REST / JSON створюються і управляються автоматично. Застосовується контроль доступу. В систему вбудовано сховище даних, але також ви можете легко підключитися до будь-якої популярної корпоративної СУБД і хмарного сервісу. Відстежуйте і реагуйте на місце розташування користувача. Надсилайте повідомлення для користувачів. Інтегруйте інтелектуальні пристрої IoT в ваше рішення. Розміщуйте RAD Server на підприємстві або в хмарі. Багатоланкові рішення ніколи не були такими простими, готовими, практично, під ключ, гнучкими і потужними.

◊Створення клієнтського UX
Швидко створюйте UX ваших форм для настільних і мобільних платформ в RAD Studio, Delphi або C ++ Builder

◊Керування
Керуйте вашими API-інтерфейсами і користувачами, а також аналізуйте використання API і активності за допомогою вбудованого порталу управління додатками RAD Server.

◊Розміщення
Додайте свій RAD Server на підприємстві на приватний Windows-сервер або на хмарний хост в хмарі Amazon, Rackspace або Azure.

◊Створення кінцевих точок серверного API
Розгортання в RAD Server Delphi і C ++ коду автоматично створить кінцеві точки REST / JSON API для ваших клієнтів.

◊Інтеграція
Підключіть RAD Server до баз даних підприємств, хмарних сервісів і IoT-пристроїв, для розширення вашої програми.

◊Включення служб додатків
Додайте користувачів і правила контролю доступу до API, і включіть збереження даних, щоб використовувати вбудоване захищене сховище даних.

◊Додавання користувачів
Налаштуйте групи користувачів і додавайте користувачів через портал RAD Server або імпорт з LDAP. Призначайте права доступу до API, щоб контролювати до яких функціональними можливостями мають доступ різні групи користувачів.

Публікація REST- кінцевих точок

RAD Server дозволяє швидко і легко створювати гнучкі Back-end сервера додатків для багатоланкових рішень. Розробники просто завантажують реалізують бізнес-логіку Delphi або C ++ Builder методи на RAD Server, і автоматично створюються керовані кінцеві точки REST / JSON. Розробники та адміністратори можуть легко налаштувати управління доступом на рівні API для груп користувачів, а також вимірювати і аналізувати використання додатків на рівнях API, користувачів або сервісів. Так як ваші інтерфейси Delphi і C ++ опубліковані у вигляді гетерогенних кінцевих точок REST / JSON, RAD Server легко підтримує практично будь-який тип клієнта від VCL і FMX настільних комп’ютерів, мобільних клієнтів і Wearable-пристроїв до популярних JavaScript фреймворків. З RAD Server легко створювати і розгортати надійні гетерогенні багаторівневі рішення.

◊Публікація REST- кінцевих точок
Простий у використанні API публікації бізнес-логіки. Будь-код, Delphi або C ++, може бути розміщений, як API, і автоматично опублікований у вигляді кінцевих точок REST / JSON, які вимірюються і управляються RAD Server.

◊Аналіз використання API
Вся активність кінцевих точок REST API записується і вимірюється для надійного збору статистики і аналітики. Аналізуйте активності користувачів, API і сервісів, щоб отримати уявлення про те, як в даний час використовується додаток.

◊Контроль доступу
Груповий і призначений для користувача рівні доступу для управління всім API додатків. Контролюйте, хто має доступ до якої функціональності. Доступ тільки через перевірку справжності користувача.

◊Настольний, мобільний і Web
Весь C ++ і Delphi – код, розміщений на RAD Server, публікується у вигляді кінцевих точок REST / JSON, сумісних з будь-яким типом клієнта для максимальної гнучкості і можливості розвитку в майбутньому.

Проміжний шар інтеграції

RAD Studio включає в себе високопродуктивні засоби інтеграції, які дозволяють легко підключати корпоративні дані, хмарні сервіси і Smart IoT-пристрої в багаторівневі додатки. Бібліотеки доступу до даних (DAC) з RAD Studio Enterprise забезпечують повторно-який використовується пул швидкісних з’єднань з Oracle, Microsoft SQL Server, DB2, Sybase, і багатьма іншими. Пули клієнтських з’єднань також виключають необхідність використання складних і об’ємних клієнтських драйверів РСУБД і конфігурацій. Клієнти додатків підключаються до RAD Server за допомогою полегшеного REST для доступу до даних, службам додатків і виклику API додатків. RAD Server включає в себе нові IoT ThingConnect і ThingPoint IoT Edgeware, що робить можливим легко підключити широкий спектр бездротових інтелектуальних пристроїв і датчиків в ваше рішення, навіть у віддалених і важкодоступних місцях.

◊Корпоратівние дані
Висока продуктивність вбудованого підключення до всіх серверів популярних корпоративних RDBMS. На основі FireDAC розробники отримують легкість підключення і велика кількість функцій для з’єднання і роботи з даними з різних джерел.

IoT Smart Devices
Компоненти підключення IoT забезпечує швидку і легку інтеграцію інтелектуальних IoT-пристроїв в клієнтські або серверні додатки. IoT Edgeware розширює можливості RAD Server для доступу туди, де ваші IoT-пристрої Bluetooth фізично розташовані.

Облачние сервіси
Проста інтеграція хмарних REST-сервісів з різних хмарних, соціальних і BaaS-платформ, таких як Google, Amazon, Facebook, Kinvey, Parse і багатьох інших.

◊Служби додатків
Вбудовані в ядро ​​основні сервіси для підтримки ваших додатків

◊PUSH-повідомлення
Посилка спливаючих повідомлень користувачам додатки з програм або на вимогу.

◊Безопасное вбудоване сховище даних
Легке і безпечне зберігання та вилучення даних (в форматі JSON) без необхідності окремого сервера бази даних.

◊Управленіе користувачами / групами
Створення користувачів і груп, управління ними, і контроль доступу за допомогою порталу управління RAD Server.

◊Местоположеніе / близькість до місця для користувачів
Відстеження руху користувача в закритому приміщенні і на відкритому повітрі, і реакція на подію наближення, коли користувач потрапляє або виходить з користувацьких зон радіомаяка, або при досягненні позначених маяками точок.