Axoft

Delphi

Delphi

Надає найшвидший спосіб написання, компіляції, збирання і розгорнути крос-платформних додатків.

Delphi найкраще підходить для розробників, які шукають продуктивності, читання і гнучкості сучасного мови Object Pascal, в поєднанні з native-компіляторами і бібліотеками компонентів для швидкої розробки для Windows, macOS, iOS, Android і Linux на базі єдиного коду.

Потужний крос-платформний UX

FireUI дозволяє один раз написати код, а потім розгортати його на платформах Windows 10, Android, iOS і OS X.

RAD Studio виділяється наявністю редактора FireUI Multi-Device Designer і крос-платформного фреймворка призначеного для користувача інтерфейсу FireUI, які забезпечують єдине реальне рішення для компіляції нативних додатків з єдиного вихідного коду. Більшість інших виробників, які підтримують нативную крос-платформену розробку, вимагають створення на кожній платформі окремих користувацьких інтерфейсів.

Розробники для мобільних пристроїв нарешті зможуть створити загальний, одноманітно виглядає призначений для користувача інтерфейс, який буде працювати на мобільних пристроях, планшетах і настільних системах різного форм-фактора, причому одночасно! І код призначеного для користувача інтерфейсу додатків, і решті стек клієнтського ПЗ мають доступ до API платформи, датчикам і службам пристрої і забезпечують максимальну продуктивність програми, повністю задіюючи ресурси центрального і графічного процесорів і спираючись на загальну базу коду.

Попередній в DESIGN TIME за допомогою FireUI

Функція FireUI App Previews дозволяє переглядати додатки FireMonkey безпосередньо на пристроях з IOS, Android, Windows, OSX, в процесі розробки додатків. Зміни, зроблені в дизайнера FMX транслюються в режимі реального часу на підключені пристрої з використанням відповідних кожному стилів.

Розробка IOT додатків

Просте підключення гаджетів і пристроїв Інтернету речей до додатка або корпоративної системі.

RAD Studio дозволяє розробникам використовувати міць рішень IoT (Інтернет речей). Розробники можуть легко додавати нові можливості для існуючих настільних і мобільних додатків, шляхом інтеграції пристроїв, датчиків, корпоративних даних і хмарних сервісів.

Кожен день в екосистему Інтернету речей входить все більше і більше гаджетів і пристроїв. Взаємодія між цими гаджетами і пристроями відкриває перспективи створення для користувачів абсолютно нових захоплюючих можливостей, що інтегруються з фізичним середовищем.

Створення гіперзв`язаних і гнучких програм

Функціональні можливості існуючих бізнес-додатків можуть бути легко розширені для інтеграції мобільних пристроїв, нових гаджети IoT і різних фонових служб і баз даних. Наше інноваційне рішення Live Bindings дозволяє бачити в режимі реального часу, потоки даних в ваших формах і додатках, що дає безпрецедентну швидкість і точність розробки. Ви можете гнучко перемикатися на серверні сервіси та інші платформи без драматичних нових інвестицій.