Axoft

C++Builder

C++Builder

Надає швидкий, потужний, сучасний C ++; єдиний компілятор, єдиний відладчик, єдину IDE, прекрасні бібліотеки на чотири платформи і дозволяє прискорити вашу розробку, зосередитися на своєму коді і вивести додаток на ринок швидше, ніж з будь-яким іншим інструментарієм C ++.

Новітній C ++: Посилений Clang компілятор C ++

C ++ Builder включає в себе вдосконалений компілятор на основі Clang для Windows (32 і 64), IOS, і Android. Застосовуйте цей компілятор на всіх платформах для швидкої і надійної розробки. Містить значні розширення синтаксису мови для ефективного програмування, які ще не увійшли в стандартний C ++, включаючи властивості і автоматичний підрахунок посилань (ARC), які вам дуже сподобаються. Повна зворотна сумісність для старіших C ++. Він уже має повну підтримку C ++ 11, а підтримка C ++ 17 і Linux очікується найближчим часом.

Якщо вам доводилося мати справу з іншими C ++ IDE, легкість підтримки різних платформ в C ++ Builder змусить вас широко розкрити очі. І якщо ви звикли до інших мов, комбінація C ++ з нашими бібліотеками дозволить вам відчути себе як вдома.

Крос-платформенность

Єдиний компілятор, єдина бібліотека UI (з підтримкою нативних елементів управління), єдина IDE, єдиний набір бібліотек і фреймворків. Повна підтримка чотирьох платформ і це ще не межа.

Набридло переписувати кілька варіантів UI для однієї програми? За допомогою multi-device designer, ви зможете один раз створити основу вашого UI і оптимізувати його для будь-якої платформи або навіть пристрої. Наприклад, створіть мобільний UI, а потім швидко і легко отримаєте UI для OS або iPad з по-справжньому нативним зовнішнім виглядом і поведінкою.

Фреймворк FireMonkey UI – за рахунок векторизації і використання GPU – надає незрівняну швидкість роботи UI і якість відтворення. Він навіть підтримує «рідні» елементи управління – наприклад, справжні кнопки в Windows або реальні текстові поля в iOS – а не імітує їх, як роблять інші крос-платформні фреймворки.

Бази даних, REST, web, хмарні сервіси і IoT, бібліотеки згідно з додатками, що працюють на будь-якій платформі і пристрої. Досить возитися з безліччю бібліотек і дизайнерів: вдвічі скоротіть час розробки. Використовуйте App Tethering, щоб зв’язати додаток на планшеті або Mac з Windows-версією того ж додатка.

Середовище IDE і вбудований відладчик

Чудове середовище IDE і вбудований відладчик – Це ми винайшли багато речей, які потім включили інші IDE.

◊C ++ автозавершення коду і параметрів (code completion)

◊Переіменування в рефакторінг

◊Спостореженния за значеннями при налагодженні у локальних змінних

◊Інспектор об’єктів (object inspector)

◊Умовні і логіруючі точки зупинок

◊Расширені підказки з поточними значеннями

◊Вікна налагодження Inspection і evaluation і багато ще.

Найсуворішим розробникам сподобається надзвичайно потужне вікно ассемблерного уявлення коду.

Настільні додатки – підтримка нативних елементів управління не має рівних.

VCL – це всеосяжна, що не має рівних бібліотека підтримки нативних елементів призначена для користувача інтерфейсу Windows, яка надає можливостей більше, ніж будь-яка інша бібліотека.

Вона повністю нативна, по-справжньому об’єктно-орієнтована, з підтримкою властивостей, подій і візуального редактора з налаштуванням візуальних стилів уявлення. Надає величезну кількість елементів управління для будь-якої версії ОС, включаючи Windows 10, і неймовірну підтримку власних елементів, якщо ви вирішите написати свої власні.

Швидка розробка. Для будь-якого масштабу розробки

C ++ Builder дуже популярний у розробників наукових, інженерних та медичних програм, мобільних додатків, корпоративних і інформаційних систем, від легких настільних додатків до гігантських багатоланкових рішень. Він має прекрасні бібліотеки для серйозних розробок, і створює нативні виконувані модулі. Крім того, що компілятор оптимізує швидкодію додатків, а бібліотеки і фреймворки економлять дорогоцінний час розробки, ви також отримуєте відмінну можливість швидко створювати крос-платформні додатки.