Axoft

Google назвав Kotlin від JetBrains основною мовою програмування для розробників на Android

Компанія Google на конференції для розробників I / O 2019 оголосила, що тепер мова програмування Kotlin від компанії JetBrains буде пріоритетним для розробки додатків для операційної системи Android. Всі нові API і бібліотеки Jetpack будуть публікуватися спочатку на Kotlin, і тільки потім на інших мовах.

«Розробка Android буде все більше орієнтуватися на Kotlin. Багато нові API і компоненти Jetpack будуть пропонуватися першими для Kotlin. Якщо ви починаєте новий проект, ви повинні писати його на Kotlin. Код, написаний на Kotlin, часто означає для вас набагато менше коду для написання, для тестування, супроводження. У співпраці з Jetbrains і Kotlin Foundation ми продовжуємо інвестувати в інструментарій, документи, тренінги та заходи, щоб Kotlin було ще простіше в освоєнні і використанні» – говориться в блозі Google.

Менше коду для написання

Ще на конференції I/O 2017, Google вперше оголосила про підтримку Kotlin в своїй IDE – Android Studio. Це стало несподіванкою, враховуючи, що довгий час кращим мовою для розробки додатків для Android залишалася Java. Лише деякі оголошення на конференції в тому році отримали більше оплесків. За останні два роки популярність Kotlin тільки зросла.

За словами Google, більше 50% професійних розробників Android використовують цю мову для розробки своїх додатків, і в останньому опитуванні розробників Stack Overflow він вважається четвертим за популярністю мовою програмування в світі.

«Ми оголошуємо, що наступний великий крок, який ми робимо, це те, що Kotlin стане для нас основним», – сказав Чет Хаазе, інженер команди розробників Android UI Toolkit в Google.

«Ми розуміємо, що не всі ще використовують Kotlin, але ми віримо, що ви повинні спробувати, – продовжує Хаазе. – У вас можуть бути вагомі причини, як і раніше використовувати мови програмування C ++ і Java, і це абсолютно нормально. Вони нікуди не йдуть».

Нагадаємо, мова програмування Kotlin розроблений компанією JetBrains. JetBrains – це міжнародна компанія, яка робить інструменти для розробки на мовах Java, Kotlin, C #, C ++, Ruby, Python, PHP, JavaScript. Компані заснована в 2000 році. Головний офіс компанії розташований в Празі.

З питань придбання рішень JetBrains можна звернутися до відділу продажів і розвитку AXOFT Україна за телефоном +38 044 201 03 03 або по e-mail: sales@axoft.ua

Стати партнером Axoft

Раді співпраці з AXOFT!
Заповніть та надішліть цю форму.
Ми з вами зв’яжемося з обговорення умов співпраці.

Акційні пропозиції