Axoft

InterBase

InterBase

Надзвичайно швидка, масштабована і вбудована SQL-СУБД з можливостями захисту даних комерційного рівня, аварійного відновлення і синхронізації змін.

InterBase – СУБД, що підтримує стандарти мови SQL. Починаючи з SQL92, всі можливості, що додаються в InterBase строго слідують індустріальним стандартам. За рахунок підтримки Unicode, InterBase ідеально підходить для будь-якого набору символів і широко використовується в усьому світі.

InterBase надає повний набір можливостей мови SQL, в тому числі multiple join. unicode.

Винятки призначені для користувача 

InterBase дає можливість створювати бази даних, що підтримують правила для збережених даних. При роботі з серверними збереженими процедурами і тригерами, що спрацьовують перед модифікацією даних, ви можете піднімати призначені для користувача винятку на сервері в разі, якщо передаються неприпустимі дані.

Підтримка багатьох платформ

Робота InterBase сертифікована на будь-який з платформ Windows, Linux, Mac OS X, Android і iOS, що дозволяє розробляти на одній, а потім розміщувати на інших. InterBase також підтримує з’єднання з різними різнорідними OS на будь-який з підтримуваних платформ. Укупі з єдиним форматом файлів даних на різних платформах, InterBase прекрасно працює протягом усього циклу розробки, значно спрощуючи і знижуючи трудовитрати при управлінні змінами, конфігурації і тестуванні.

Зберігання даних на клієнтах і сервері

Доступний у варіантах від одного користувача, глибоко інтегрованої в додаток бази даних, до сервера баз даних з сотнями одночасно працюючими користувачами, InterBase надає сховища даних промислового рівня як на сервері, так і клієнтів, забезпечуючи online і offline роботу додатків.

InterBase доступний в двох формах: встановлюється сервер (Installed Server), в редакціях Server, Developer і Trial, і вбудовується (Deeply Embedded version), яка не вимагає попередньої установки і представлена ​​в редакціях InterBase ToGo / free IBLite.

InterBase ToGo / IBLite може бути використаний без наявності сервера InterBase в якості вбудованої бази даних на безлічі платформ (включаючи iOS і Android). Використання InterBase як локального сховища зменшує потребу в мережевому трафіку, знижуючи вартість і покращуючи швидкодію і відгук. Change Views забезпечує інфраструктуру, щоб гарантувати актуальність даних, що зберігаються з мінімальними зусиллями.

Швидка установка

InterBase Server забезпечений вбудованим монтажником, який відразу встановлює InterBase Server і Client drivers, що є конкурентною перевагою. Замість установки Client driver, завантаження InterBase ToGo (або IBLite) додасть локальне сховище на клієнта.

Єдиний формат файлів даних на диску

InterBase використовує один формат файлів з даними на всіх платформах. Це спрощує розробку на платформі за вашим вибором і розгортання додатків всюди. Протягом усього життєвого циклу продукту, від опису до створення, тестування і розгортання, уніфікований формат даних дозволяє вам оперативно підтримувати і тестувати навіть мобільні додатки безпосередньо з ПК розробника. Крім того, з єдиною моделлю шифрування даних зменшується число тонкощів при конфігуруванні, в основному пов’язаних з налаштуванням під конкретну платформу.

Крос-платформенне шифрування

Наскільки вас турбує, що інші можуть прочитати ваші дані? Безпека даних важлива на всіх ваших серверах і пристроях. InterBase підтримує як слабке DES, так і сильне AES 256bit шифрування в двох елементах. 1) шифрування мережевого трафіку і 2) шифрування бази даних при зберіганні. Засоби шифрування InterBase вбудовані в базу даних, як частина єдиного крос-платформного формату файлів даних, що дозволяє InterBase забезпечити захист даних всюди і в будь-який момент протягом процесу розробки.

Видимість даних управляється фахівцем, підключеним до SYSDSO аж до рівня окремих колонок, що захищає конфіденційні дані і від розробників, якщо тільки ваш DSO (Data Security Officer) не дозволить їм доступ. Захист на рівні колонок значно зменшує ризик розкриття даних при зміні вимог та рефакторінгу продукту, тому що видимість даних закладена на рівні зберігання даних.

Крім підтримки поділу прав користувачів на основі ролей, яке може бути прив’язане до шифрування даних, InterBase так само підтримує спеціальний шифр-ключ для резервного копіювання. Цей ключ не дозволяє читати дані, але дає можливість створювати зашифровані резервні копії відповідно до потреб консольних команд резервного копіювання, призначених для виконання за розкладом.

Швидкий і Легкий

З InterBase, ви можете спиратися на міць технологій SMP, щоб форсувати швидкодію своїх додатків за допомогою однієї з найшвидших нативних СУБД в світі. InterBase використовує сучасні multi-core CPUs і multi-CPU системи, щоб разом з унікальною версійність архітектурою і просунутим кешуванням дискового I/O миттєво знаходити або модифікувати дані.

Маленькі накладні витрати

Найменший InterBase займає лише кілька мегабайт. Малий розмір на диску і невеликі вимоги до необхідної пам’яті роблять його ідеальним в якості комерційної вбудовується СУБД для широкого набору пристроїв від ноутбуків до планшетів і смартфонів. У міру того, як ви масштабіруете InterBase разом з вашим додатком, можна скористатися перевагами більш потужних серверів або налаштувати його для роботи тільки в пам’яті для досягнення підвищеної швидкості роботи, і скористатися журналированием, щоб гарантувати надійну запис на диск.

Легкість установки і розгортання

Установка InterBase Server може бути вбудована в ваш власний інсталятор або виконуватися окремо. Установка InterBase може бути виконана за хвилину і, на відміну від деяких СУБД, не вимагає триденного навчання для того, щоб тільки налаштувати порожню базу даних.

Що стосується InterBase ToGo, тут зовсім не потрібна установка! Додайте бібліотеки InterBase разом зі своїм додатком, і ви отримаєте клієнтський доступ і локальне сховище даних з повним доступом до таких засобів, як Change Views і поділ доступу.