Axoft

IceWarp

Про компанію:

Світовий виробник потужних систем обробки повідомлень для підприємств будь-яких розмірів і сфер діяльності. Спираючись на десятирічний досвід розробки корпоративних платформ електронної пошти, компанія IceWarp пропонує замовникам єдине високо захищене рішення для забезпечення мобільних співробітників електронною поштою, функціями синхронізації мобільних пристроїв, підтримкою SMS-повідомлень, чату, інтернет-телефонії на стандарті SIP, а також аудіовізуальними комунікаційними інструментами на широкому спектрі апаратних платформ – включаючи Windows і Linux. Рішення IceWarp легко масштабуються і можуть успішно використовуватися організаціями будь-яких розмірів, починаючи від малих підприємств і закінчуючи великими корпораціями, гарантуючи просте впровадження і високу надійність.

Факти і цифри:

Рік заснування: 2001
Штаб-квартира: Спрінгфілд, Віргінія, США
Офіційний сайт: www.icewarp.cом

Чому IceWarp?

IceWarp підходить організаціям будь-якого розміру і типу діяльності, спрощуючи їх комунікації і приносячи вигоду.
 
♦ Високорентабельний – 25% від вартості ліцензії Microsoft Exchange, швидка самоокупність, відсутність жорстких технічних вимог до заліза.

♦ Простий в розгортанні – нульовий час простою при міграції, встановлення та налаштування протягом декількох хвилин, вбудований інструмент міграції.

♦ Кросплатформений – підтримка Windows і Linux, простота міграції з однієї на іншу систему.

Залишились питання?

Стати партнером AXOFT

Раді співпраці з AXOFT!
Заповніть та надішліть цю форму.
Ми з вами зв’яжемося з обговорення умов співпраці.

Останні новини