Axoft

IceWarp Desktop Suite

IceWarp Desktop Suite

Офісний пакет для роботи з поштою і документами, доступний у вигляді настільних додатків для Mac і Windows. Включає в себе настільний поштовий клієнт, редактори текстових документів, електронних таблиць і презентацій, повністю сумісні з багатьма форматами офісних додатків. Користувачі можуть працювати з поштою, календарем, контактами або використовувати додатки для створення, перегляду і редагування документів для роботи в автономному режимі без підключення до інтернету.

IceWarp Desktop Client

Працюйте з електронною поштою, календарем, контактами та обмінюйтеся миттєвими повідомленнями в одному додатку. Desktop Client підтримує кілька акаунтів, працює і зберігає дані в оффлайн-режимі, повністю підтримує популярні хмарні сервіси, такі як Gmail, iCloud, Outlook. За допомогою зручного повнотекстовий пошуку без праці можна знайти будь-який лист, подія, контакт або вкладення. Історія листування фіксує листи і вкладення.

IceWarp Desktop Documents

Документи, вже так добре знайомі користувачам веб-клієнта. Сумісний офісний пакет, повністю використовується в автономному режимі. Доступний на Windows, Mac або Linux. Включає в себе переглядачі та редактори текстових документів, попередній перегляд, підтримку друку, перевірку орфографії, редактор рівнянь, режим рецензування та багато інших корисних інструменти.

IceWarp Desktop Spreadsheets

Працюйте як професіонал, використовуючи формули, фільтри, діаграми, зведені таблиці і багато іншого для складання важливих звітів. Аналізуючи великі дані використовуйте умовне форматування, щоб виділити потрібні вам значення, експортувати в PDF і роздрукувати.

IceWarp Desktop Presentations

Створюйте красиві професійні презентації разом з друзями і колегами, для створення яких використовуйте різні шаблони, стилі, шрифти і ефекти. Редагуйте документи без підключення до Інтернету.