Axoft

TeamChat Desktop

icewarp

TeamChat Desktop

Додаток TeamChat Desktop – це сучасний інструмент для спілкування та спільної роботи для команд і проектів. Настільний додаток дозволяє вам працювати з декількома обліковими записами одночасно. Це дійсно зручно, якщо ви працюєте над різними проектами в різних командах. Додаток дозволяє перемикатися між кількома кімнатами чату, що підвищує ефективність і швидкодію роботи. Завантажуйте файли, коментуйте пости колег. Відчуйте свободу обміну повідомленнями без будь-яких обмежень.

Коментарі та контакти

Будьте в курсі про будь-якому новому дії в ваших кімнатах. Не турбуйтеся, що ви щось пропустіть. Щоденний дайджест по електронній пошті повідомить вас про все важливе.

Електронна пошта і корпоративний чат

Тепер ви можете обмінюватися чернетками і вхідними повідомленнями в кімнатах чату. Можна створювати нові повідомлення за допомогою своїх колег.

Гостьові акаунти

Запросіть партнерів в будь-який з ваших чатів. Обмінюйтеся документами і коментарями, працюйте разом. Зміцнюйте зв’язки між компаніями.

Повідомлення і щоденний дайджест

Будьте в курсі про будь-якому новому дії в ваших кімнатах. Не турбуйтеся що ви щось пропустіть. Щоденний дайджест по електронній пошті сповістить вас про все важливе.

Необмежена кількість кімнат чату

Створюйте стільки кімнат чату, скільки вам потрібно. Об’єднуйте кімнати чату в групи.