Axoft

Vembu

Про компанію:

Компанія Vembu вийшла на ринок резервного копіювання та аварійного відновлення даних в 2002 році. З тих пір основна увага приділяється створенню комплексних рішень для захисту даних, які застосовуються переважно корпоративними клієнтами для резервного копіювання та захисту даних.

За свою більше ніж 15-річну історію компанія Vembu завоювала прихильність клієнтів на п’яти континентах і більше ніж у 150 країн світу. Компанії довіряють як приватні так і державні установи у найрізноманітніших секторах економіки.

Місія компанії Vembu – безшовна та надійна інтеграція програмних продуктів і сервісів для резервного копіювання та захисту важливих даних в робочу середу клієнтів.

Факти і цифри:

Рік заснування: 2002
Штаб-квартира: Карсон Сіті, Невада, США
Офіційний сайт: www.vembu.com

Чому Vembo?

Vembu – провідний гравець на ринку резервного копіювання та аварійного відновлення даних корпоративного сегменту ринку

Флагманський продукт компанії – Vembu BDR Suite –  комплексне рішення для резервного копіювання та аварійного відновлення даних, працююче у фізичних (Windows, Linux, Mac) віртуальних  (VMware, Hyper-V), хмарних (AWS, Azure) та гібридних IT-середовищах, а також маючи нативну сумісність з провідними SaaS-рішеннями (Office 365, G Suite).

Програмні продукти і сервіси компанії мають модульну структуру з можливістю тонкого налаштування під бізнес-процесси корпоративних клієнтів будь-якого розміру.

Залишились питання?

Стати партнером AXOFT

Раді співпраці з AXOFT!
Заповніть та надішліть цю форму.
Ми з вами зв’яжемося з обговорення умов співпраці.

Останні новини