Axoft

Tricerat

Tricerat

Про компанію:

Ми розробили ScrewDrivers, перший віртуальний драйвер друку, який дозволяє використовувати один драйвер на термінальному сервері, що підтримує багато користувачів і принтерів. За допомогою цього єдиного драйвера будь-який принтер може бути представлений користувачеві і використовуватися так само, як і традиційні принтери. TMF гарантує, що завдання друку буде правильно відформатовано та оптимально стиснуто, щоб пришвидшити час друку та зменшити навантаження на пропускну здатність мережі для будь-яких завдань, від простих
завдань до більш складних, таких як етикетки зі штрих-кодом. Оскільки це лише один драйвер, немає потреби копіювати та інсталювати драйвери друку по всій мережі під час входу в систему, що робить керування зображеннями VDI, такими як штрих-коди, легким і оптимально продуктивним.

Факти і цифри:

Рік заснування: 1997 рік
Штаб-квартира: Балтімор, США
Офіційний сайт: www.tricerat.com

Чому Tricerat?

Tricerat ScrewDrivers працює з будь-якими пристроями (так, навіть мобільними), в будь-якому середовищі. Друкуйте саме так, як ви хочете і коли хочете, усуваючи бар’єри в управлінні друком, покращуючи робочі процеси та отримуючи миттєву рентабельність інвестицій після встановлення.

Залишились питання?

Стати партнером AXOFT

Раді співпраці з AXOFT!
Заповніть та надішліть цю форму.
Ми з вами зв’яжемося з обговорення умов співпраці.

Останні новини