Axoft

THINK-CELL

think-Cell_Logo_for_Salesforce

Про компанію:

Think-cell є стандартом де-факто, коли мова йде про професійні презентації в Microsoft PowerPoint. Завдяки нашій ощадливій структурі, а також вищому за середній рівню автоматизації та прибутковості, ми можемо повністю сконцентруватися на вдосконаленні існуючого програмного забезпечення та інноваційних нових продуктах.

Щоб постійно задовольняти потреби наших клієнтів, надаючи їм продукти, які професійно адаптовані до їхніх потреб, ми не йдемо на жодні компроміси щодо якості коду. Наші розробники програмного забезпечення є досвідченими експертами у своїй галузі. Ми даємо їм простір для передових ідей та рішень і випускаємо наше програмне забезпечення лише після того, як воно буде готове.

Факти і цифри:

Рік заснування: 2002 рік
Штаб-квартира: Берлін, Німеччина
Офіційний сайт: www.think-cell.com

Чому Think-cell?

Створення слайдів у Microsoft Power Point це кропітка робота. Часто потрібні типи діаграм і графічних елементів недоступні, а автоматичне розміщення майже відсутнє. Зазвичай, вам доводиться вручну оновлювати цифри та переміщати елементи графіки.

Think-cell відрізняється. Це потужне програмне забезпечення для створення діаграм і макетів, яке автоматизує вашу роботу в PowerPoint, підвищуючи ефективність і якість створення слайдів. За лічені хвилини ви отримаєте чудово оформлені та красиві презентації.

Залишились питання?

Стати партнером AXOFT

Раді співпраці з AXOFT!
Заповніть та надішліть цю форму.
Ми з вами зв’яжемося з обговорення умов співпраці.

Останні новини