Axoft

Open-E

Про компанію:

Open-E це інноваційний розробник програмного забезпечення, що базується на веб-технологіях та виробник обладнання. Основне призначення продуктів Open-E – створення та керування централізованих кластерних сховищ. Програмне забезпечення Open-E Data Storage приваблює завдяки  найкращій в своєму класі надійності, продуктивності та гнучкості за конкурентоспроможними цінами. Open-E Data Storage ідеальне рішення для корпоративних середовищ, яке цінується завдяки своїм унікальним функціям: тонка підготовка, стиснення та дедуплікація даних для забезпечення  найвищого рівня надійності та цілісності. Це допомагає досягти  оптимального зберігання, захисту та відновлення даних. Програмне забезпечення підтримує протоколи iSCSI, SMB / CIFS та NFS, зосереджуючись на сегменті корпоративного ринку для розбудови уніфікованих рішень NAS / SAN.

Факти та цифри:

• Рік заснування: 1998
• Штаб-квартира: USA, Marietta
• Офіційний сайт:www.open-e.com

Чому Open-E?

Програмне забезпечення Open-E дає можливість розкрити потенціал існуючого обладнання, збільшити продуктивність, звести до мінімуму час простоїв та забезпечити безперебійну роботу бізнесу.

Перевірені часом функції Open-E Data Storage  є захист серверних операцій та підтримка найвищого рівня захисту від непередбачуваних обставин. 

Плануючи використовувати весь потенціал віртуалізації систем зберігання даних та досягти всіх переваг, які надає цей процес, не варто шукати далі: програмне забезпечення Open-E на 100% сумісне з усіма популярними платформами віртуалізації, пропонованими такими відомими вендорами, як VMware, Citrix і Microsoft.

Архітектура дає користувачам можливість масштабувати системи зберігання даних в режимі онлайн, не порушуючи і не знижуючи продуктивність. Open-E JovianDSS – це платформа на базі Linux, яка пропонує повну апаратну гнучкість і відповідає вимогам корпоративного бізнесу, таким як підтримка обладнання від різних виробників.

Придбання програмного забезпечення Open-E є правильним вибором для зниження загальної вартості володіння (TCO), можливості  масштабування в режимі онлайн та великим набором функціоналу.   Для задоволення потреб бізнесу, Open-E пропонує розширені можливості і кращу в своєму класі продуктивність за доступною ціною.

STILL HAVE QUESTIONS?

Become an AXOFT Partner

Glad to cooperate with AXOFT!
Fill out and submit this form.
We will contact you to discuss the terms of cooperation.

Last news