Axoft

JRebel

jrebel

Про компанію:

JRebel надає провідні інструменти в галузі для підвищення ефективності розробки на Java, які допомагають розробникам створювати найкращі додатки швидше та якісніше.
Заснована у 2007 році Євгеном Кабановим та Тумасом Рьомером під назвою ZeroTurnaround, компанія JRebel швидко зробила революцію в розробці Java завдяки своєму флагманському програмному забезпеченню JRebel. У 2011 році JRebel отримав нагороду Duke’s Choice Award за надзвичайні інновації в Java.
У 2017 році ZeroTurnaround придбала компанія Rogue Wave Software – виробник рішень для розробки програмного забезпечення, що спеціалізується на високопродуктивних інструментах та додатках.
У 2019 році Rogue Wave Software була придбана компанією Perforce Software – відомим постачальником інструментів та технологій для розробки програмного забезпечення корпоративного масштабу.
Сьогодні JRebel від Perforce продовжує місію, започатковану Євгеном Кабановим та Тумасом Рьомером – надавати інструменти, які допомагають розробникам створювати найкращі додатки швидше та якісніше.

Факти і цифри:

Рік заснування: 2007 рік
Штаб-квартира: Таллінн, Естонія
Офіційний сайт: www.jrebel.com

Чому JRebel?

За допомогою JRebel розробники можуть уникати перебудов та перерозподілів під час розробки Java, зберігаючи при цьому стан додатку. Це дозволяє розробникам бачити, як зміни коду впливають на їхню програму в режимі реального часу.
JRebel легко інтегрувати у ваш проект завдяки підтримці понад 100 технологій, включаючи популярні фреймворки, сервери додатків, IDE та JVM.
Завдяки підтримці понад 100 фреймворків, а також майже всіх популярних серверів додатків, IDE та мов JVM, JRebel працює “з коробки” майже для всіх стеків розробки на Java.

Залишились питання?

Стати партнером AXOFT

Раді співпраці з AXOFT!
Заповніть та надішліть цю форму.
Ми з вами зв’яжемося з обговорення умов співпраці.

Останні новини