Axoft

GitLab

Про компанію:

GitLab – це компанія, яка розробляє рішення для забезпечення повного життєвого циклу розробки програмного забезпечення, яке використовуються більш ніж в 100 000 організаціях, 30 мільйонами зареєстрованих користувачів і підтримує активне співтовариство, що складається з більш ніж 3000 учасників.

GitLab за замовчуванням є відкритою компанією, публікуючи на корпоративному веб-сайті всі свої проекти, стратегію, напрями розвитку та фінансові показники. Основні цінності компанії, що формують корпоративну культуру: співпраця, результативність, ефективність, різноманітність, причетність і прозорість.

Збірник корпоративних правил є центральним сховищем правил і процедур, які використовує компанія в своїй операційній діяльності, а в друкованому вигляді він зайняв би понад 8000 сторінок.

GitLab вірить в світ, в якому кожен може внести свій вклад в його розвиток. Місія компанії – змінити всю творчу діяльність з принципу «тільки для читання» на принцип «читання та запису» –  коли кожен може внести свій вклад в спільну справу, клієнти стають учасниками спільноти, значно збільшуючи швидкість розвитку людського прогресу.

Факти і цифри:

Рік заснування: 2011
Кількість клієнтів: 100 000+
Офіційний сайт: www.about.gitlab.com

Чому GitLab?

GitLab – це перший додаток, створений для забезпечення всіх етапів розробки програмного забезпечення (DevOps). Це означає, що команди системних архітекторів, розробників, фахівців з контролю якості та технічної підтримки працюють одночасно в єдиному середовищі, зменшуючи в рази час, витрачений на розробку програмного забезпечення.

Вбудовані функції безперервної інтеграції та компіляції дозволяють плавно вбудовувати зміни коду в проект. Для спрощення планування та керування проектами в GitLab вбудовані функції проектного менеджменту, відстеження інцидентів і безкоштовного хостингу приватних репозитаріїв. Відкритий вихідний код GitLab дозволяє безшовну інтеграцію з інструментами для автоматизації розгортання і масштабування контейнеризованих додатків (Kubernetes).

Залишились питання?

Стати партнером AXOFT

Раді співпраці з AXOFT!
Заповніть та надішліть цю форму.
Ми з вами зв’яжемося з обговорення умов співпраці.

Останні новини