Axoft

Devart

devart-logo

Про компанію:

Заснована у 1997 році, компанія Devart є одним з провідних постачальників програмного забезпечення для управління базами даних та рішень ALM для найпопулярніших серверів баз даних.
Ми беремо активну участь в інтеграційних програмах і співпрацюємо з низкою постачальників програмного забезпечення та реселерів в індустрії баз даних, щоб розкрити безмежний потенціал для більш ніж 500 тис. розробників у 120 країнах світу.

Факти і цифри:

Рік заснування: 1997 рік
Штаб-квартира: Прага, Чеська Республіка
Офіційний сайт: www.devart.com

Чому Devart?

Місія Devart – надавати найкращі продукти та технічну підтримку нашим клієнтам. Ми активно співпрацюємо з ключовими гравцями ринку. Зокрема, Devart є срібним партнером Microsoft по розробці додатків та срібним партнером спеціалізованої програми Oracle Partner Network (OPN).
Прагнучи підтримувати зв’язок з професійною спільнотою, Devart підтримує та бере участь у різноманітних професійних заходах та зустрічах, включаючи конференції, виставки та зустрічі груп користувачів. Наш головний офіс знаходиться в Чеській Республіці, інші офіси розташовані в Словаччині, Гонконгу та Україні.

Залишились питання?

Стати партнером AXOFT

Раді співпраці з AXOFT!
Заповніть та надішліть цю форму.
Ми з вами зв’яжемося з обговорення умов співпраці.

Останні новини