Axoft

CONHOLDATE

Conholdate_dark

Про компанію:

Conholdate.Total Product Family – це найповніший та універсальний набір API для файлових форматів, розширень, рендерингу які пропонують Aspose та GroupDocs.
Виконує широкий спектр завдань з обробки документів більше 100 різних форматів, включаючи Word, Excel, PDF, PowerPoint, Outlook, використовуючи вбудований APІ для NET & Java.

Факти і цифри:

Рік заснування: 2018 рік
Штаб-квартира: Лейн Коув, Австралія
Офіційний сайт: www.conholdate.com

Продукти:

Conholdate.Total для .NET – це найповніший пакет з усіх .NET API, що пропонуються компаніями Aspose та GroupDocs. Він дозволяє розробникам виконувати широкий спектр завдань з обробки документів у власних додатках на базі .NET. Цей пакет .NET є універсальним рішенням для всіх типів систем управління документами, оскільки він пропонує можливість створювати, редагувати, друкувати, переглядати, анотувати, порівнювати, підписувати, автоматизувати, шукати та конвертувати між широким спектром популярних форматів документів.

Conholdate.Total для Java – об’єднує всі API форматів файлів для Java в одному пакеті, які пропонуються Aspose та GroupDocs. Це дозволяє розробникам створювати, редагувати, друкувати, переглядати, анотувати, порівнювати, підписувати, автоматизувати, шукати та конвертувати між широким спектром популярних форматів документів у будь-яких додатках Java (J2SE, J2EE, J2ME)

Чому ASPOSE?

Він дозволяє розробникам виконувати широкий спектр завдань з обробки документів у своїх власних додатках. Це універсальне рішення для всіх типів систем управління документами, оскільки воно пропонує можливість створювати, редагувати, друкувати, переглядати, анотувати, порівнювати, підписувати, автоматизувати, шукати та конвертувати між широким спектром популярних форматів документів.

Залишились питання?

Стати партнером AXOFT

Раді співпраці з AXOFT!
Заповніть та надішліть цю форму.
Ми з вами зв’яжемося з обговорення умов співпраці.

Останні новини