Axoft

WebStorm

WebStorm

Це середовище для розробки на JavaScript, яка підходить для client-side-розробки, створення додатків на Node.js і мобільних додатків на React Native.

Головна перевага WebStorm – це зручний і розумний редактор для JavaSсript, HTML і CSS, який також підтримує TypeScript, CoffeeScript, Dart, Less, Sass і Stylus і фреймворки, наприклад, Angular, React і Vue.js.

WebStorm, як і інші IDE на платформі IntelliJ IDEA, робить розробку простіше і зручніше. WebStorm забезпечуючи підсвічування і автодоповнення коду, перевіряє його на помилки, допомагає швидко навігіроваться за проектом і безпечно вносити зміни за допомогою рефакторингов. У WebStorm є інструменти для налагодження коду і інтеграція з системами управління версіями.

WebStorm по-справжньому розуміє структуру вашого проекту і код, виявляє можливі проблеми ще до того, як ви відкрили проект в браузері, і пропонує їх рішення.
Вбудовані в IDE інструменти для тестування допоможуть в розробці і зроблять її зручніше і продуктивніше.

Ключові можливості

◊отладка client-side-, Node.js- і React Native-додатків прямо в WebStorm

◊помощь при роботі з додатками на Angular, React, Vue.js, Electron і Meteor

◊інтеграція з системами управління версіями Git, GitHub, Subversion, Perforce і Mercurial

◊інтеграція з системами стеження за вадами (ESLint, JSHint, JSLint, TSLint іStylelint)

Live Edit дозволяє миттєво бачити результати ваших змін в CSS, HTML і JavaScript файлах проекту в браузері без перезавантаження сторінки. Live Edit доступний в режимі налагодження JavaScript і працює в браузері Google Chrome з передвстановленим плагіном JetBrains IDE Support.

WebStorm підтримує сучасні мови, компільовані в JavaScript, такі як TypeScript, CoffeeScript і нову версію JavaScript – ECMAScript 2017, пропонуючи автодоповнення коду, перевірку помилок, рефакторинг і налагодження.

WebStorm дозволяє ефективно розробляти програми на Node.js і підтримує повноцінне налагодження Node.js додатків. Новий додаток можна створити, використовуючи шаблон Node.js Express, а необхідні модулі легко встановити через npm, не використовуючи командний рядок.

Загрузить WebStorm