Axoft

Trend Micro розпочала продаж Apex One і запустила технічну підтримку в Україні

Trend Micro, світовий лідер в області рішень для кібербезпеки, анонсувала офіційний запуск продажів свого продукту безпеки кінцевих точок Trend Micro Apex One™. Продукт переопределяет захист кінцевих точок з широким обсягом повноважень, що поставляються як єдиний агент, з узгодженістю в SaaS і локальними розгортання. Це спрощена пропозиція покращує автоматичне виявлення і реагування і забезпечує ефективну інформацію, яка підвищує безпеку клієнтів і пропонує можливості зростання каналу.

Огляд рішення Apex One ↵

Apex One – це еволюційний рішення (перейменовано з OfficeScan) надає три ключових моменти: автоматичне виявлення і реагування, проникливість і дослідження, а також можливість «все-в-одному» спростити розгортання.

Тестова версія Apex One ↵

Також, днями Trend Micro оголосило про розширення технічної підтримки російськомовних корпоративних користувачів своїх програмних продуктів. Тепер технічна підтримка програмних рішень Trend Micro виявляється в ряді країн СНД (серед яких Білорусь, Казахстан, Росія, Молдова і Україна) і Грузія.

Для отримання допомоги в Україні, можна зателефонувати на безкоштовний телефонний номер: +380-44-392-13-97 або оперативно оформити запит на сторінці техпідтримки https://trendmicro.alp.ru

Про компанію: Trend Micro – Японська компанія, заснована в 1988 році, створює інноваційні рішення в сфері інформаційної безпеки, що дозволяють підприємствам і окремим користувачам безпечно обмінюватися цифровими даними. Маючи більш ніж 25-річним досвідом в області безпеки, компанія є визнаним лідером на ринку захисту серверів, «хмарних» систем безпеки і підприємств малого бізнесу.

З питань придбання рішень Trend Micro можна звернутися до відділу продажів і розвитку AXOFT Україна за телефоном +38 044 201 03 03 або по e-mail: sales@axoft.ua: sales@axoft.ua

Стати партнером Axoft

Раді співпраці з AXOFT!
Заповніть та надішліть цю форму.
Ми з вами зв’яжемося з обговорення умов співпраці.

Акційні пропозиції