Axoft

Trend Micro опублікувала дослідження, що показує загрози виробничих мереж

Компанія Trend Micro Incorporated оголосила про нове дослідження, яке демонструє загрози, з якими стикаються виробничі мережі, все ще використовують застарілі технології, включаючи ризики для інтелектуальної власності та виробничих процесів.

У звіті «Забезпечення безпеки інтелектуальних фабрик: загрози виробничим середах в епоху Індустрії 4.0» описуються аспекти безпеки нової ери для виробництва, заснованого на IoT і зв’язках в усьому світі. Виробники вкладають значні кошти в конвергенцію традиційних операційних технологій (OT) з ІТ-мережами в 2019 році, додаючи нові технології в середовища, які як і раніше уразливі для проблем більше 10 років, таких як Conficker (комп’ютерний черв’як).

«Industry 4.0 пропонує безпрецедентні можливості для підвищення продуктивності, підвищення ефективності процесів і реалізації виробництва на вимогу, але також значно змінює модель ризику загроз для цих об’єктів», – сказав Стів Куен, виконавчий віце-президент з мережевої захисту і гібридної хмарної безпеки для Trend Micro . «Як показано в цьому дослідженні, конвергенція ІТ і ОТ може мимоволі мати серйозний вплив на виробничі лінії і привести до втрати ІС і конкурентної переваги. Trend Micro продовжить підтримувати галузь, надаючи інноваційні рішення на основі штучного інтелекту для захисту важливих бізнес-даних і процесів у всьому пов’язаному світі».

У звіті підкреслюється унікальна потрійна загроза, з якою стикається виробництво, включаючи ризики, пов’язані з ІТ, ВІД і ІС. Раніше ізольовані операційні мережі підключалися до ІТ-мережі для підвищення ефективності, але це обумовлює небезпечні пропрієтарні протоколи і потенційно застаріле обладнання OT, яке часто виправляється недостатньо часто через його критичності. Існує різке невідповідність між значними операціями, що здійснюються цими пристроями, і фактом, що вони роками працюють з відомими уразливими.

Згідно Gartner, «мережі і активи OT, а також їх наслідки для безпеки, не були виявлені і не справлялися протягом багатьох років. В результаті, існуючі мережі OT НЕ сегментовані за допомогою набору виробничих протоколів, невпізнаних активів, застарілих систем і пристроїв. Ці промислові компоненти мають безліч незахищених каналів зв’язку з корпоративними / ІТ-мережами і використовують різні архітектури постачальників і стандарти безпеки».

Крім підтримки застарілої інфраструктури з відомими недоліками, в цих системах виявляються нові уразливості частіше, ніж будь-коли раніше. Zero-day, придбані в людино-машинних інтерфейсів (HMI) систем промислового управління, збільшилися більш ніж на 200 відсотків в 2018 році в порівнянні з попереднім роком.

Таким чином, виробники зазнають як цільовим, так і звичайним шкідливим програмам, включаючи атаки на криптовалюта, які можуть завдати шкоди ключовим виробничих процесів, споживаючи обчислювальну потужність і викликаючи затримку в мережі. Вимагачів також є серйозною загрозою для виробників, якщо атака впливає на виробництво.

Щоб допомогти пом’якшити вплив загроз Industry 4.0, Trend Micro рекомендує виробникам пам’ятати про основи кібербезпеки, таких як обмеження доступу користувачів і відключення списків каталогів, а також визначення та визначення пріоритетів ключових активів для захисту.

Про компанію Trend Micro

Trend Micro Incorporated, світовий лідер в області рішень для кібербезпеки, допомагає зробити світ безпечним для обміну цифровою інформацією. Інноваційні рішення для споживачів, підприємств і урядів забезпечують багаторівневу безпеку для центрів обробки даних, хмарних робочих навантажень, мереж і кінцевих точок. Компанія Trend Micro, яка налічує понад 6000 співробітників в 50 країнах і володіє найпередовішими в світі дослідженнями і розвідкою глобальних загроз, дозволяє організаціям захищати свій пов’язаний світ.

З питань придбання рішень Trend Micro можна звернутися до відділу продажів і розвитку AXOFT Україна за телефоном +38 044 201 03 03 або по e-mail: sales@axoft.ua

Стати партнером Axoft

Раді співпраці з AXOFT!
Заповніть та надішліть цю форму.
Ми з вами зв’яжемося з обговорення умов співпраці.

Акційні пропозиції