Axoft

SecurityGateway

SecurityGateway

Це програмне забезпечення від зовнішніх загроз електронної пошти, захист від внутрішніх загроз електронної пошти, параметри адміністратора, функції продуктивності і докладні журнали і всеосяжні звіти. Прості і зручні у використанні функції Security Gateway аналізують, керують і повідомляють про вхідному й вихідному трафіку електронної пошти Microsoft Exchange Server або будь-якому іншому поштовому сервері SMTP.

SecurityGateway для поштових серверів пропонує прості і легкі у використанні функції для аналізу, управління і звітності по вхідному і вихідного трафіку електронної пошти Microsoft Exchange Server або будь-якого іншого поштового сервера SMTP. SecurityGateway включає в себе кілька рівнів захисту, які забезпечують комплексний захист вашої мережі для запобігання від спаму, фішингу, вірусів і інших погроз ваших повідомлень по електронній пошти.

Захист від зовнішніх загроз

SecurityGateway виконує безліч тестів безпеки вхідних повідомлень електронної пошти, щоб блокувати зовнішні загрози від доступу до всієї системи. Виконання декількох тестів вхідних повідомлень допомагає переконатися, що спамери не мають єдиної точки входу, яку вони можуть використовувати.

Захист від внутрішніх загроз

SecurityGateway – ефективне рішення для захисту електронної пошти, яке не тільки блокує загрози з зовнішніх джерел вашої мережі, але і зсередини. Запобігання витоку даних і захисту політик SecurityGateway допомагає забезпечити безпеку конфіденційних даних компанії.

Функції адміністратора

SecurityGateway пропонує гнучку захист з простими та зручними настройками для безперебійного адміністрування. Адміністративні функції дозволяють автоматизувати процеси, такі як додавання доменів і користувачів.

Технічні характеристики

SecurityGateway можна налаштовувати для оптимальної продуктивності. Налаштування рівня захисту дозволяє адміністраторам змінювати порядок, в якому будуть виконуватися правила безпеки, в той час як регулювання пропускної здатності може використовуватися для запобігання використання всіма доступними пропускними здатностями поштових служб.

Докладні журнали і комплексні звіти

SecurityGateway надає докладні журнали для адміністраторів і користувачів, показуючи статус кожного електронного листа (доставленого, поміщеного на карантин, відхиленого) – і чому він був відхилений або поміщений на карантин. Її всебічна звітність допомагає адміністраторам визначати шаблони поштового трафіку і можливі проблеми. Ці журнали і звіти надають наочний огляд трафіку електронної пошти, а також антивірусну і антіспамную активність.

Завантажити пробну версію ↵