Axoft

ReSharper

ReSharper

Це інструмент для розширення стандартних функцій інтегрованого середовища розробки Microsoft Visual Studio. Дане рішення додає можливості докладного аналізу коду на льоту, автоматизації рефакторинга, швидкої навігації та надає функції-помічники для написання коду. Підтримуючи C #, VB.NET, XAML, XML, ASP.NET, JavaScript, TypeScript, HTML і CSS, ReSharper робить програмування в Visual Studio набагато швидше і зручніше.
 

Ключові можливості

Статичний аналіз якості коду і автоматичне виправлення виявлених проблем. Для всіх підтримуваних мов ReSharper розпізнає помилки компіляції, часу виконання та логічні помилки, а також надлишкові і неоптимальні конструкції, і підсвічує виявлені проблеми прямо в редакторі. Більше тисячі інспекцій, які ReSharper використовує для пошуку проблем в коді, дозволять миттєво побачити всі потенційно небезпечні місця в поточному файлі або навіть у всьому рішенні Visual Studio. Для більшості з них ReSharper запропонує один або більше варіантів автоматичного виправлення.

Нові функції в редакторі

При роботі в редакторі ви швидко звикнете до корисних дрібниць ReSharper, таким як підсвічування синтаксису коду, покращений IntelliSense, автоматичний імпорт збірок, сотні тематичних дій, вбудована документація символів, переупорядочивание фрагментів коду і багато іншого.

Очищення коду, єдині налаштування іменування і форматування

Механізм зберігання налаштувань ReSharper дозволяє синхронізувати їх усередині команди, при необхідності комбінуючи персональні і командні настройки. Цей механізм особливо корисний для налаштувань, що стосуються стандартів оформлення коду, таких як іменування символів і форматування. Функція очищення коду дозволить швидко переформатувати код після зміни налаштувань, вставити або оновити заголовки файлів, а також застосувати ряд інших дій, щоб привести існуючий код у відповідність з внутрішніми стандартами.

Допомога в локалізації додатків

ReSharper значно спрощує роботу з многоязичнимі.NET додатками, підтримуючи як .resx файли, так і використання ресурсів в коді C #, VB.NET, ASP.NET і XAML. Ви зможете легко переносити рядки в ресурси і перевизначати їх значення для інших культур, швидко знаходити використання ресурсу в коді, перейменовувати і безпечно видаляти ресурси.

Миттєвий пошук і навігація

ReSharper пропонує нові можливості для навігації і пошуку в вихідному коді і збірках, включаючи складання платформи .NET Framework. Для пошуку будь-якого файлу, типу, методу, змінної вам буде потрібно натиснути всього кілька клавіш. Від будь-якого символу в коді ви зможете миттєво переходити до базових і похідних символам, використанням, реалізацій та перевизначення. Для будь-якого типу ReSharper побудує візуальну ієрархію спадкування з можливістю навігації до будь-якого вузла. Якщо шуканий символ знаходиться у зовнішній збірці, ReSharper звернеться до сервера вихідного коду або декомпілюються збірку.

Генерація коду і шаблони

У ReSharper є кілька різних функцій для роботи з повторюваними конструкціями коду. Генерація коду для типу допоможе швидко додати конструктори, перевизначення методів, властивості, делегати та інші члени. Вбудовані шаблони покривають більшість типових конструкцій, таких як, наприклад, try … catch і if … else, а спеціальний редактор шаблонів допоможе вам створити будь-які інші необхідні шаблони. Крім того, ReSharper дозволяє використовувати методи, змінні і навіть класи, що не були оголошені: всі необхідні оголошення будуть згенеровані автоматично.

Рефакторинг коду

Набір рефакторингов, пропонований ReSharper, перевершує аналогічну функціональність Visual Studio як за кількістю функцій, так і по зручності їх використання. На додаток до рефакторингом, які, в основному, орієнтовані на масштабні трансформації, ReSharper включає сотні контекстних дій для невеликих перетворень.

Інструментарій для роботи з юніт-тестами

ReSharper розпізнає тести NUnit, MSTest, xUnit, QUnit і Jasmine, і дозволяє запускати або налагоджувати їх прямо з редактора або зі спеціалізованого вікна Unit Test Sessions. Тестові сесії можуть комбінуватися з довільної кількості тестів і запускатися паралельно.

Безкоштовна пробна версія на 30 днів