Axoft

PRTG Network Monitor

PRTG Network Monitor

Це інструмент для моніторингу мереж і web-сайтів на наявність системних помилок і слабких місць. PRTG Network Monitor ефективно виявляє можливі причини майбутніх збоїв і простою мережевих ресурсів на ранній стадії, дозволяючи мінімізувати можливі втрати в разі аварійних несправностей.

Моніторинг пропускної здатності

Програма PRTG Network Monitor працює на комп’ютері Windows всередині мережі і збирає різні статистичні дані, що надходять від зазначених комп’ютерів, програмного забезпечення і пристроїв. (Вона також може автоматично виявити ці комп’ютери, що допоможе сформувати карту мережі.) Крім того, програма зберігає дані для подальшого аналізу продуктивності ретроспективно, щоб можна було реагувати на зміни.

PRTG Network Monitor має простий у використанні веб-інтерфейс з конфігурацією виду «наведи і клацни». Дані з програми, включаючи динамічні графіки і нестандартні звіти, можна легко надавати колегам і клієнтам, які не мають технічної підготовки. Це дасть можливість планувати розширення мережі, бачити, які програми завантажують мережу найбільше, і бути впевненим, що ніхто не забиває мережу скачуванням фільмів через торрент трекер.

PRTG Network Monitor може збирати дані практично від будь-яких компонентів мережі, що представляють інтерес. Для збору цих даних програма підтримує різні протоколи.

Можливість дізнаватися, що і де зламалося, а також знати про потенційні поломки заздалегідь

PRTG Network Monitor цілодобово стежить за всієї ІТ-інфраструктурою та попереджає вас про проблеми, перш ніж їх помітять користувачі. Є більше 200 типів датчиків всіх стандартних мережевих служб, включаючи HTTP, SMTP / POP3 (електронна пошта), FTP і інші. Але що таке датчик? У PRTG один датчик – це один аспект, який відстежується в пристрої. Наприклад, певний URL-адресу, трафік мережевого підключення, порт комутатора або завантаження ЦП на комп’ютері. Кожен запис в цьому списку вважається одним датчиком. Зазвичай розрахунок ведеться за допомогою 5-10 датчиків на пристрій. Але, зрозуміло, це залежить від того, що саме потрібно контролювати.

Ми можемо попереджати вас про проблеми ще до того, як ваші користувачі помітять їх, в тому числі по електронній пошті, СМС або на пейджер. Але це тільки початок. Після декількох місяців відстеження часу відгуку і працездатності за допомогою PRTG можна оптимізувати свою мережу настільки, що смартфон більше не буде дзижчати ніколи. PRTG може друкувати звіти, що показують, наскільки добре виконується робота. (Покажіть своєму начальнику, що 100% часу безперебійної роботи в минулому кварталі – це хороше підгрунтя для підвищення. Ми навіть роздрукуємо звіт, щоб це можна було зробити наочно).

Ліцензування та системні вимоги:

 • ◊Безкоштовна версія підтримує 100 сенсорів;
  ◊Будь яка ліцензія має повний набір функцій, не потрібно купувати аддони і додаткові модулі;
  ◊Підтримка 1,2 і 3-го рівня інженерами і розробниками самої компанії PRTG;
  ◊Сумісність з Windows Server 2016 / 2012R2 / 2008R2 і Windows 10 / 8.1 / 7;
  ◊Сісісність веб-інтерфейсу з останніми версіями всіх поширених браузерів;
  ◊Працює в Amazon Web Services і Microsoft Azure.

Системні вимоги:

Операційні системи:

◊Windows Server 2012 R2 (рекомендована).
◊Windows Server 2016.
◊Windows Server 2012.
◊Windows 10, Windows 8.1.
◊Windows 8.
◊Windows 7
◊Windows Server 2008 R2.

Мінімальні вимоги до серверного обладнання:

◊ЦП: 2 ядра.
◊ОП: 3 Гб.
◊Дисковий простір (зберігання даних протягом 1 року): 250 Гб.

Ліцензування та повний перелік системних вимог