Axoft

ProgeCAD

ProgeCAD

Універсальна 2D / 3D САПР, сумісна з AutoCAD, світовим лідером на ринку САПР, і підтримує DWG / DXF AutoCAD, файли версій AutoCAD 2.5 – 2016.

ProgeCAD – унікальна альтернативна САПР, працює в форматі DWG і пропонує можливість експорту в 3D PDF.

Вихідний форматprogeCAD DWG забезпечує повну сумісність з AutoCAD і знімає необхідність конвертації файлів, тим самим запобігаючи втрату важливої ​​інформації. progeCAD дозволяє експортувати креслення як в DWG, так і в DXF файлові формати. ProgeCAD пропонує інтуїтивний інтерфейс з меню і командами схожими з AutoCAD.

ProgeCAD Professional – універсальна САПР для 2D креслення і 3D моделювання в різних областях, для створення концептуальних ескізів і конструкторської документації. Програма пропонує високу сумісність з AutoCAD і проектування безпосередньо в форматі .dwg. progeCAD – це більше ніж проста альтернатива! Функціонал progeCAD ширше можливостей AutoCAD LT, в той час як вартість програмного пакета в багато разів нижче вартості AutoCAD, ArchiCAD або MicroStation. Нові ліцензії включають 1 місяць безкоштовної підтримки.

Нові можливості

ProgeCAD Хмара, динамічний введення, динамічна ПСК, аннотатівние об’єкти, поля в кресленні, PDF/A і інші.

Висока сумісність з AutoCAD

Формат DWG – початковий формат progeCAD, що забезпечує максимальну сумісність з AutoCAD і знімає необхідність конвертації файлів, запобігаючи втрату важливої ​​інформації (підтримка DWG до версії 2016). ProgeCAD дозволяє експортувати креслення в попередні версії AutoCAD, як в DWG, так і DXF файлові формати.

Сумісність з ОС

ProgeCAD сумісна з Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 і Windows 10.

Ліцензії:

SL – Single license
Локальна ліцензія для одного користувача з прив’язкою до машини. Ліцензія допускає додаткове встановлення програмної копії на портативний комп’ютер для можливості роботи поза офісом.

NLM – Мережева ліцензія
Ліцензія для локальної мережі. Програму можна встановити на всі машини локальної мережі. Одночасне використання програми за кількістю придбаних ліцензій. Стільки користувачів може одночасно використовувати програму, скільки придбано мережевих ліцензій (1 NLM = 1 одночасний користувач). Ліцензія Take-Away: тимчасове відкріплення ліцензії з метою використання програми поза мережею на портативному комп’ютері.

Corporate One Site
Корпоративна ліцензія з необмеженою кількістю установок програми в межах одиничного офісу організації

Corporate Country
Корпоративна ліцензія з необмеженою кількістю установок програми для організації з розгалуженою системою філій в межах країни.

ProgeCAD Хмара

З ProgeCAD 2016 зберігайте і відкривайте креслення в хмарному сервісі. Креслення завжди під рукою, для спільного використання з колегами і доступом клієнтам. ProgeCAD Хмара підтримує сервіси хмарних сховищ DropBox, Google Drive і Microsoft One Drive.