Axoft

PitStop Server

PitStop Server

Це рішення являє собою інструмент, що надає найширші можливості предпечатной обробки і редагування документів, що дозволяє організувати документообіг з максимальною ефективністю. По суті це самостійний додаток, що надає найширші можливості предпечатной обробки і автоматичної корекції великих обсягів документів PDF. Даний продукт надає всі функції PitStop Pro, дозволяючи здійснювати їх в автоматичному режимі. Для початку роботи з програмою необхідно «перетягнути» необхідні документи PDF в «папку», після чого Enfocus PitStop Server автоматично розпізнає файли. Enfocus PitStop Server дозволяє усунути загальні проблеми у всіх PDF, підкоригувати кольори в файлах PDF під певний зовнішній пристрій, додати водяні знаки, штампи, підкладку для фону і багато іншого.

Технологія Enfocus Certified PDF повністю інтегрована в пакет PitStop Server. В основі даної технології лежать методики використання профілів PDF, які забезпечують виконання перевірок, сертифікацію і автоматичне внесення виправлень. Рішення підтримує найбільш поширені профілі (такі як PDF / X-1a, PDF / X-3 і Ghent PDF Workgroup).

Оскільки фахівцям доводиться працювати з численними документами в форматі PDF, найбільш важливі з цих файлів можуть бути сертифіковані. При отриманні документа продукт PitStop Server негайно розпізнає файли Certified PDF і обробляє їх швидше, ніж несертифіковані документи.

Розширена бібліотека списків дій автоматизує процес виконання повторюваних операцій по редагуванню. PitStop Server успішно справляється з такими діями, як нумерація сторінок документа, зміна кольору, додавання шрифтів або зміна розмірів сторінки. Enfocus PitStop Server забезпечує автоматичну обробку документів PDF.

Завантажити пробну версію ↵