Axoft

Parallel Computing Toolbox

Parallel Computing Toolbox

Це пакет інструментів для вирішення численних і вимагають обробки великих обсягів даних завдань з використанням багатоядерних процесорів, GPU і кластерів. Parallel Computing Toolbox дозволяє распараллелить додатки MATLAB завдяки своїм високорівневим циклам з паралельними конструкціями, спеціальним типам масивів і кількісним паралельним алгоритмам, при цьому не потрібно програмування CUDA або MPI.

Цей пакет інструментів можна використовувати разом з Simulink для паралельного запуску складових проектів по імітації моделей. Parallel Computing Toolbox також призначений для запуску додатків на багатоядерних настільних системах з числом користувачів до 12, при цьому кожен матиме повний доступ до всіх інструментів MATLAB. Рішення дозволяє отримати всі переваги графічних процесорів GPU. Parallel Computing Toolbox може масштабироваться до кластера з декількох комп’ютерів за допомогою продукту MATLAB Distributed Computing Server.

Ключові переваги:

◊Паралельні цикли (parfor) для запуску алгоритмів за технологією task-parallel на складових процесорах

◊Підтримка CUDA-сумісних графічних процесорів NVIDIA

◊Можливість запуску до 12 користувачів локально на настільних системах з складовим процесором

◊Підтримка роботи в кластерах і комп’ютерних мережах (за допомогою MATLAB Distributed Computing Server)

◊Виконання в інтерактивному режимі і пакетна обробка даних для паралельних додатків

◊Розподілені масиви і конструкції SPMD (Single Program Multiple Data) для роботи з великими обсягами даних і алгоритмами data-parallel

Запросити безкоштовну пробну версію