Axoft

Paessler покращив функціонал в новій версії PRTG

Paessler реалізував ряд покращених функцій з випуском версії 19.2.49 свого рішення для моніторингу PRTG. Найбільш важливою новою функціональністю, яка була випущена зараз, є повна інтеграція клієнта PRTG Desktop в PRTG. Клієнт був доступний в бета-версії протягом деякого часу, але тепер отримав його повну версію.

Додаток дозволяє кінцевим користувачам через системи Windows і macOS отримати повний контроль над однією або декількома установками PRTG. Усередині клієнта дані видно з усіх використовуваних незалежних головних серверів PRTG.

В клієнті інструмент показує, виявляє чи PRTG проблеми в мережах кінцевих користувачів. Крім того, з’єднання з сервером також можна імпортувати з існуючої консолі підприємства. Це робить PRTG Desktop офіційним наступником Enterprise Console, йдеться в прес-релізі Paessler.

Покращена функціональність сенсора

На додаток до введення PRTG Desktop, випущена версія програмного забезпечення містить велику кількість змін і поліпшень для використання. Важливі зміни в програмному забезпеченні, зокрема, стосуються датчиків, що використовують .NET Framework. Тепер PRTG вимагає, щоб на всіх пристроях, що використовують цей тип датчика, була встановлена ​​версія .NET версії 4.7.2. Без цієї версії використання цих типів датчиків значно обмежена.

Для моніторингу пристроїв з Synology додано дев’ять нових статусів для датчика SNMP Synology Logical Disk. Це дозволяє відстежувати їхні капітали додатків Synology RAID.

Щоб мати можливість відстежувати робочі процеси в Windows, датчик Windows Process тепер підтримує 64-розрядні процеси і тепер відстежує ті процеси, які використовують понад 4 ГБ ОЗУ.

Останній випуск PRTG також містить рішення для проблем, пов’язаних з датчиками, безпекою, проблемами з сервером і веб-інтерфейсом.

З питань придбання рішень Paessler можна звернутися до відділу продажів і розвитку AXOFT Україна за телефоном +38 044 201 03 03 або по e-mail: sales@axoft.ua

Стати партнером Axoft

Раді співпраці з AXOFT!
Заповніть та надішліть цю форму.
Ми з вами зв’яжемося з обговорення умов співпраці.

Акційні пропозиції