Axoft

Paessler і Martello стали стратегічними партнерами

Paessler AG і Savision, дочірня компанія лідера рішень для управління продуктивністю мережі, Martello Technologies Group приєдналася до Paessler Uptime Alliance, щоб запропонувати користувачам PRTG консолідоване уявлення про все ІТ-системи з однієї панелі управління з використанням програмного забезпечення. Альянс, вперше анонсований в квітні 2018 року, покликаний допомогти партнерам компанії інтегрувати в свої пропозиції комплексний, передовий моніторинг ІТ-інфраструктури, щоб запобігти простої критично важливих ІТ-систем.

PRTG – це універсальне рішення для моніторингу, що дозволяє ІТ-фахівцям в будь-який момент дізнатися, що відбувається у всій їх ІТ-інфраструктури, включаючи мережі, системи, обладнання, програми та пристрої. PRTG є одним з провідних в світі рішень для моніторингу ІТ.

Програмне забезпечення Martello Savision iQ перетворює дані моніторингу інфраструктури і додатків в інформаційні панелі, які автоматизують і об’єднують ІТ-операції з робочими процесами управління ІТ-послугами. Savision iQ інтегрується з більш ніж 35 додатками, включаючи рішення для моніторингу ІТ-інфраструктури підприємства PRTG.

Вбудована інтеграція Savision iQ і PRTG забезпечує рішення, яке виявляє, аналізує і навіть вирішує проблеми ІТ, перш ніж вони стануть проблемою. Комбіноване рішення збирає інформацію з кількох джерел, таких як інструменти моніторингу, хмарні платформи і системи ITSM. PRTG цілодобово контролює весь IT-пакет і відправляє питання і аномалії в Savision iQ. Ці проблеми співвідносяться і аналізуються з використанням автоматизованих робочих процесів для усунення неполадок і усунення несправностей. Savision iQ розроблений для обробки великого обсягу даних, що дозволяє відображати і переглядати кілька примірників PRTG на одній панелі. Це робить рішення відповідним для мереж будь-яких розмірів.

Стати партнером Axoft

Раді співпраці з AXOFT!
Заповніть та надішліть цю форму.
Ми з вами зв’яжемося з обговорення умов співпраці.

Акційні пропозиції