Axoft

Орієнтація на iOS 12 c RAD Studio

На цьому тижні Apple випустила нову версію свого ПЗ, iOS 12. У світлі оновлень ПО від Apple, Embarcadero протестував свій продукт RAD Studio 10.2.3, середовище розробки під IOS. Зараз RAD Studio 10.2.3 підтримує створення додатків, які можуть запускатися на пристроях iOS 12 з використанням IOS 11 SDK і Xcode 9.Х. Відповідно в даний час нова версія SDK і Xcode не підтримує.

Embarcadero анонсує підтримку нових випусків мобільних пристроїв Apple і Google в RAD Studio 10.3 і дозволяємо клієнтам, яким це необхідно, використовувати бета версію RAD Studio 10.3 для вирішення необхідних завдань.

Як спосіб надання ранньої підтримки своїм клієнтам, в розділі «Підписка на оновлення» Embarcadero запрошує клієнтів приєднатися до своєї 10.3-бета-програмі Carnival.

З майбутньою бета-складанням RAD Studio 10.3 Embarcadero забезпечить підтримку орієнтації на iOS 12 з останньою версією SDK і Xcode. Хоча звичайні бета-обмеження не дозволяють створювати і розгортати виробничі програми, бета-версія буде мати спеціальне умова EULA, що дозволяє розгорнути (продовжити) додатки iOS в Apple App Store. Це ті ж самі методи, що Embarcadero використовувала, щоб дозволити бета-тестерів створювати і розгортати додатки для Android з новою вимогою API.

Можливість брати участь у своїй бета-програмі – одне з великих переваг поновлення підписки. Ви можете перевірити, скільки днів залишилося в оновленій підписці за допомогою диспетчера ліцензій.

Більш детальну інформацію про програмні рішення Embarcadero можна отримати від менеджерів AXOFT за телефоном +38 044 201 03 03 або по e-mail: axoft@axoft.ua

Стать партнером Axoft

Рады сотрудничеству с AXOFT!
Заполните и отправьте данную форму.
Мы с вами свяжемся по обсуждению условий сотрудничества.

акционные предложения