Axoft

Невидимі загрози: Trend Micro анонсувала зростання загрози кріптомайнінга

Компанія Trend Micro в першому півріччі 2018 року зафіксував 96-відсоткове збільшення числа випадків виявлення несанкціонованого кріптомайніга в порівнянні з усім 2017 роком і 956-відсоткове збільшення цього показника в порівнянні з першим півріччям 2017 року.

Ще один важливий тренд першій половині року пов’язаний з поширенням незвичайних типів шкідливих програм, такими як безфайлові, макросное і мікрофайловое шкідливе ПЗ. Trend Micro зафіксувала 250-відсоткове збільшення кількості виявлень однієї конкретної мікрофайловой шкідливої ​​програми – TinyPOS – в порівнянні з другим півріччям 2017 року, що може бути пов’язано зі збільшенням здатності цих типів шкідливих програм обходити засоби безпеки, які використовують тільки один механізм захисту.

Також в першому півріччі 2018 року було зафіксовано 15 масштабних витоків даних, в результаті яких було викрадено понад мільйон записів. Майже половина витоків стала результатом ненавмисного розкриття даних, а не зловмисних дій. Більшість витоків відбулося в сфері охорони здоров’я.

Повна версія звіту за підсумками дослідження доступна за посиланням.

«Спостережувана зміна картини загроз відповідає тому, що ми бачили протягом багатьох років: кіберзлочинці постійно змінюють свої інструменти, тактику і техніку роботи з метою підвищення рівня інфікування, – зазначив Джон Клей (Jon Clay), директор відділення міжнародних комунікацій з питань загроз Trend Micro. -стандартні безадресні атаки з використанням програм-вимагачів, а також крадіжка даних стали нормою, тому нападники змінили тактику, щоб діяти більш приховано, використовуючи інші вектори атак, що не спостерігалися раніше або не знаходили широкого застосування. З цього випливає, що лідери бізнесу повинні оцінити свої ресурси, щоб забезпечити достатній захист, здатну протистояти новим і серйозним кіберзагрозам».

Програмне забезпечення Trend Micro

Стать партнером Axoft

Рады сотрудничеству с AXOFT!
Заполните и отправьте данную форму.
Мы с вами свяжемся по обсуждению условий сотрудничества.

акционные предложения