Axoft

Network & server products​

OpManager

Це програмне забезпечення для моніторингу мережі. ManageEngine OpManager пропонує функції професійного відстеження і контролю продуктивності і неполадок для таких найважливіших IT-ресурсів, як маршрутизатори, комутатори, міжмережеві екрани, маршрути VoIP-дзвінків, фізичні та віртуальні сервери, контролери доменів та інше обладнання IT-інфраструктури. ManageEngine OpManager поєднує в собі простий у використанні інтерфейс, який дозволяє швидко встановлювати продукт і реалізувати організаційні політики моніторингу в оперативному режимі і тільки на одному пристрої.

Моніторинг продуктивності мережі:

◊Відстеження швидкодії і доступності пристроїв, аналіз використання трафіка і керування конфігураціями маршрутизаторів, комутаторів, міжмережевих екранів, WAN-прискорювачів, точок бездротового доступу.

◊Гранульоване відображення даних про мережах Cisco.

◊Використання Cisco NetFlow, NBAR, CBQoS для аналізу трафіку, Cisco IP SLA для моніторингу глобальних мереж і VoIP, CDP для відображення топології мереж L2/ L3, моніторинг продуктивності на базі SNMP, обробка системного журналу і пасток SNMP.

Моніторинг продуктивності серверів:

◊Відстеження ефективності роботи серверів з різними операційними системами. Підтримка моніторингу серверів Windows, Linux, Solaris, HP UX і IBM AIX.

◊Моніторинг віртуалізації сервера, підтримка гіпервізора VMware і Hyper-V. Відстеження більше 10 показників ефективності.

◊Моніторинг важливих сервісів і додатків Microsoft, а саме Exchange, Active Directory, Microsoft SQL.

◊Моніторинг серверів на предмет навантаження на центральний процесор, пам’ять і жорсткий диск, сервісів, служб Windows, процесів, призначених для користувача сценаріїв, URL (HTTP / HTTPS), файлів і папок.

Миттєве рішення проблем і усунення неполадок:

◊Використання різноманітних інструментів моніторингу мережі, генерація графіків статистики в реальному часі, віддалене підключення до серверів і браузеру.

◊Управління рутинними завданнями IT-менеджменту і усунення неполадок першого рівня за допомогою автоматизації бізнес-процесів.

◊Автоматизація виправлення неполадок; запуск сценаріїв самовідновлення і установка патчів.

◊Інтеграція зі службою HelpDesk для автоматичного створення квитків-заявок.

Генерація звітів:

◊Доступ до більш 100 шаблонами звітів для перегляду тенденцій продуктивності, використання і пропускної здатності мережі.

◊Відправлення звітів по електронній пошті, збереження у формати XLS, PDF і HTML.

◊Створення звітів про рівень надання послуг.

Безкоштовна пробна версія ↵

NetFlow Analyzer

Це повний інструмент аналізу трафіку, використовує технології потоку, щоб забезпечити видимість в мережі в режимі реального часу. Аналізатор NetFlow, в першу чергу інструмент моніторингу пропускної здатності, оптимізує тисячі мереж по всьому світу, надаючи цілісне уявлення про пропускну здатність мережі та структурі трафіку. NetFlow Analyzer – це уніфіковане рішення, яке збирає, аналізує і повідомляє про те, для чого використовується ваша пропускна здатність мережі і ким.

Можливості Zoho ManageEngine NetFlow Analyzer:

◊Відображення в реальному часі найбільш активних додатків і користувачів.

◊Аналіз статистики використання трафіку на основі інтерфейсів і IP відділів.

◊Моніторинг продуктивності VoIP-пристроїв і ПО.

◊Моніторинг подій мережевої безпеки.

◊Контекстно-залежне виявлення нових загроз мережі.

◊Моніторинг зовнішніх і внутрішніх потоків.

◊Автоматичне попередження при порушеннях лімітів на споживання смуги пропускання.

◊Відображення завантаження смуги пропускання і генерація звітів.

◊Використання близько 30 різних шаблонів графіків і звітів з опцією миттєвого доступу до даних глибинного аналізу.

◊Перегляд графіків в режимі онлайн за різні проміжки часу, експорт графіків в PDF.

◊Підтримка Cisco NBAR, Flexible NetFlow NBAR, SNMP v3 і Cisco ASA.

Безкоштовна пробна версія ↵

Network Configuration Manager

Це рішення для управління мережею, конфігурацією і контролем відповідності (NCCM) для декількох постачальників, для комутаторів, маршрутизаторів, брандмауерів і інших мережевих пристроїв. NCM допомагає автоматизувати і повністю контролювати весь життєвий цикл управління конфігурацією пристрою.

Управління конфігурацією

Записуйте резервні копії конфігурації пристрою, відстежуйте активність користувача і зміни місця, порівнюючи всі версії конфігурації з централізованим веб-графічним інтерфейсом.

Управління змінами в режимі реального часу

Моніторинг змін конфігурації, отримання миттєвих повідомлень і запобігання несанкціонованим змін, щоб зробити вашу мережеву середу безпечної, стабільної і сумісною.

Виконання аудиту

Визначте стандартні методи і політики, перевірте конфігурації пристроїв на наявність порушень і легко застосуєте коригувальні заходи для забезпечення відповідності пристрою.

Автоматизація завдань конфігурації

Економія часу за рахунок автоматизації повторюваних, трудомістких завдань управління конфігурацією, а також шляхом централізованого внесення змін конфігурації в пристрої навалом.

Відстеження активності користувачів

Підвищіть рівень підзвітності і отримаєте повне управління змінами мережі, отримавши повну інформацію про те, хто, що і коли зміниться.

Підтримка декількох постачальників

Керуйте конфігураціями і застосовуйте зміни до мережевих пристроїв від більш ніж 200 постачальників, таких як Cisco, Juniper, HP і т. н.

Безкоштовна пробна версія ↵

Придбати Network & server products можна зв’язавшись з Відділом продажів і розвитку AXOFT Україна, зателефонувавши за телефоном +38 044 201 03 03 або по e-mail: sales@axoft.ua