Axoft

Network Configuration Manager

Network Configuration Manager

Це рішення корпоративного рівня, що забезпечує доступне і просте у використання управління конфігурацією. Network Configuration Manager може використовуватися окремо або інтегруватися з Orion NPM для надання єдиного інтуїтивного і зрозумілого уявлення працездатності мережі підприємства з відображенням індикаторів працездатності конфігурації і статистики продуктивності.

◊Швидке усунення неполадок мережі завдяки миттєвому відображенню причинно-наслідкового зв’язку між помилками в управлінні конфігурацією і продуктивністю мережі.

◊Керування і централізований контроль над змінами конфігурації мереж різних постачальників за допомогою інтуїтивно зрозумілою web-консолі.

◊Планування автоматичного створення резервних копій конфігурацій всіх пристроїв в складних мережевих середовищах.

◊Миттєва інвентаризація обладнання мережевих пристроїв за допомогою декількох клацань мишею, включаючи стандартні звіти для активів і серійних номерів.

◊Швидке визначення пристрою з дротових або бездротових підключенням до певного ресурсу вузла.

◊Подтримка використання управління електроспоживання балансується Cisco EnergyWise на мережевих пристроях і активація певних політик EnergyWise на підтримуваних мережевих пристроях.

◊Відображення індикаторів працездатності конфігурації на рівні організації разом з даними продуктивності мережі.

◊Отримання попереджень в реальному часі при виникненні змін у конфігурації мережі для захисту і швидкого реагування на несанкціоновані, незаплановані або помилкові зміни.

◊Визначення порушень політики конфігурації для забезпечення відповідності нормативним вимогам і стандартам корпорації.

◊Економія часу завдяки шаблонам зміни конфігурації і інтерфейсів на основі майстрів, або завдяки використанню загальних шаблонів команд пристроїв, призначених для користувача сценаріїв і фрагментів конфігурації, створених нашими мережевими інженерами.

◊Одночасна зміна конфігурацій, зміна рядків спільноти, оновлення списків ACL і блокування MAC-адрес для безлічі пристроїв.

◊Порівняння початкових і виконуючих файлів конфігурації для усунення неполадок конфігурації пристроїв.

Завантажити безкоштовну пробну версію Network Configuration Manager