Axoft

AIDA64 Network Audit

AIDA64 Network Audit

Спеціалізоване рішення для мережевого аудиту для підприємств, яке підтримує прийняття рішень в області ІТ за допомогою необхідної статистики та допомагає компаніям скоротити витрати на ІТ. За допомогою AIDA64 Network Audit системні адміністратори можуть автоматично проводити детальну інвентаризацію парку ПК компанії і відстежувати зміни в апаратне і програмне забезпечення.

AIDA64 Network Audit може зібрати дуже детальну інвентаризацію обладнання і програмного забезпечення з клієнтських комп’ютерів Windows, підключених до корпоративної мережі. Оскільки він підтримує перемикачі командного рядка, створення інвентаризацій може бути повністю автоматизовано, а звіти, зібрані з ПК, можна зберігати у відкритих форматах, готових для подальшої обробки, а також в базі даних SQL. Зміни між знімками мережевого аудиту, зробленими в різний час, можна відстежувати в інтегрованому диспетчері змін. Мережевий аудит AIDA64 сумісний з усіма 32-розрядними і 64-розрядними версіями Windows, включаючи Windows 10 і Windows Server 2016.

Для бізнес-версій AIDA64 ви також можете завантажити інструмент, який дозволяє системним адміністраторам збирати звіти про аудит з своїх клієнтів на базі Linux.

Завантажити пробну версію ↵