Axoft

maxon_logo

Модуль MoGraph в Cinema 4D від MAXON отримав нагороду

Модуль MoGraph в Cinema 4D увійшов в число лауреатів Американської академії кінематографічних мистецтв і наук цього року, удостоєних науково-технічної премії. Нагорода визнає технологічні досягнення, які «демонструють підтверджену репутацію, яка вносить значний вклад в процес створення фільмів», говориться в офіційному релізі Академії.

Академія високо оцінила розробника MAXON Пер-Андерс Едвардса за початкове проектування і розробку набору інструментів MoGraph, який «забезпечує швидкий, процедурний та інтуїтивно зрозумілий робочий процес для дизайнерів Моушн-графіки при створенні анімованої тривимірної графіки, що використовується для розробки титрів і вигаданих призначених для користувача інтерфейсів в фільмах».

«У MAXON пишаються тим, що змогли полегшити роботу найкращим і найяскравішим талантам. Ми вітаємо і дякуємо Пера за новаторську роботу над інструментами MoGraph для Cinema 4D, у той же час зазначаємо внесок всієї компанії в це неймовірне досягнення », – сказав Девід МакГавран, генеральний директор. «Наша мета – постійно оновлювати наше програмне забезпечення спрощувати роботу художників, що створюють складні візуальні ефекти. MoGraph, безумовно, втілює цю філософію».

Науково-технічні премії Академії вручаються чоловікам, жінкам і компаніям, відкриття та інновації яких внесли значний і тривалий внесок у створення фільмів. Дев’ять технічних досягнень, представлених 27 індивідуальними лауреатами, будуть відзначені на щорічній презентації наукових і технічних премій Академії в суботу, 9 лютого 2019 року, в Беверлі Уїлшир в Беверлі-Хіллз. Презентація науково-технічних премій Sci-Tech Awards стала основною подією сезону премій Академії.

Стати партнером Axoft

Раді співпраці з AXOFT!
Заповніть та надішліть цю форму.
Ми з вами зв’яжемося з обговорення умов співпраці.

Акційні пропозиції