Axoft

Microsoft оновив список процесорів для Windows 10 IoT Enterprise

Microsoft опублікував оновлену таблицю процесорів з 01.02.2019. Нагадаємо, виходячи зі списку процесорів обчислюється вартість Windows 10 IoT Enterprise *.

Windows 10 IoT Enterprise – це найповніша версія операційної системи на базі ядра Windows 10 з розширеними можливостями щодо забезпечення безпеки та адміністрування.

Що змінилося?

В рівень Entry потрапили процесори A9 від AMD, процесори Xeon E3-1225, E3-1501M, E3-1501L, E-2124G тепер знаходяться на рівні Value. Нові процесори Intel Core i9 відносяться до рівня High End. Інші моделі процесорів залишилися без змін.

Дізнатися докладніше про ліцензування і ознайомитися з повним списком процесорів можна на нашому сайті, а також на сайті Microsoft.

*Відмінною рисою ліцензування Windows 10 IoT Enterprise є ціноутворення в залежності від моделі використовуваного в пристрої процесора. Таким чином ціна ліцензії прив’язана до швидкодії пристрою – чим потужніший процесор, тим дорожче ліцензія.

З питань придбання Windows 10 IoT звертайтеся до Відділу продажу та розвитку AXOFT Україна, зателефонувавши за телефоном +38 044 201 03 03 або по e-mail: sales@axoft.ua

Стати партнером Axoft

Раді співпраці з AXOFT!
Заповніть та надішліть цю форму.
Ми з вами зв’яжемося з обговорення умов співпраці.

Акційні пропозиції