Axoft

MATLAB

MATLAB

Це високорівнева мова і інтерактивне середовище для чисельних розрахунків, візуалізації та програмування. За допомогою MATLAB можна аналізувати дані, розробляти алгоритми, створювати моделі і додатки. Мовні можливості, додаткові інструменти і вбудовані математичні функції дозволяють використовувати складові методи вирішення завдань і отримувати відповідь швидше, ніж при роботі з таблицями і традиційними мовами програмування, такими як C / C ++ і Java.

MATLAB поєднує середу робочого столу, налаштовану на ітеративний аналіз і процеси проектування, з мовою програмування, який безпосередньо виражає математику матриць і масивів.

Професійно побудований

Ящики інструментів MATLAB професійно розроблені, ретельно протестовані і повністю документовані.

З інтерактивними додатками

Додатки MATLAB дозволяють побачити, як різні алгоритми працюють з вашими даними. Ітерайте, поки не отримаєте потрібні результати, потім автоматично створіть програму MATLAB для відтворення або автоматизації вашої роботи.

Здатність до масштабування

Масштабуйте свої аналізи для запуску на кластерах, графічних процесорах і хмарах з незначними змінами коду. Вам не потрібно переписувати свій код або вивчати велику кількість даних і методи поза пам’яті.

MATLAB можна використовувати для широкого діапазону завдань, включаючи обробку сигналів, комунікаційні системи, обробку зображень і відео, організацію контролю за системою, тестування і проведення вимірювань, фінансових і природничо-наукових розрахунків. MATLAB використовують понад мільйон інженерів і вчених на виробництві та в наукових установах.

Ключові переваги:

◊Високорівнева мова програмування для чисельних розрахунків, візуалізації і розробки додатків

◊Інтерактивні інструменти для повторюваних обчислень і дизайну

◊Математичні функції лінійної алгебри, статистики, аналізу Фур’є, фільтрації, оптимізації, чисельного інтегрування і рішення звичайних диференціальних рівнянь

◊Вбудовані графічні засоби для візуалізації даних і інструменти для створення настроюються графіків

◊Засоби розробки для оптимізації коду і максимізації продуктивності

◊Інструменти для створення додатків з налаштованим графічним інтерфейсом

◊Функції для інтеграції алгоритмів MATLAB із зовнішніми програмами і мовами програмування, такими як C, Java, .NET і Microsoft Excel

Запросити безкоштовну пробну версію