Axoft

MathWorks анонсувала нову версію Matlab і Simulink

MathWorks представив нові продукти і важливі удосконалення для штучного інтелекту (AI), обробки сигналів і статичного аналізу, а також нові можливості і виправлення помилок для всіх родин продуктів.

«Однією з ключових проблем при переході ІІ від анонса до виробництва є те, що організації наймають« експертів »ІІ і намагаються навчити їх експертних знань в області інженерії. З R2019a MathWorks дозволяє інженерам швидко і ефективно розширювати свої навички штучного інтелекту, будь то розробка контролерів і систем прийняття рішень з використанням навчання з підкріпленням, навчання моделям глибокого навчання на Nvidia DGX і хмарних платформах або застосування глибокого навчання до тривимірним даними», сказав Девід Річ , директор по маркетингу Matlab.

Штучний інтелект

R2019a представляє інструментарій для навчання ще більш розширює робочий процес Matlab для штучного інтелекту. Новий інструментарій полегшує той тип машинного навчання, який навчає «агента» через багаторазові взаємодії методом проб і помилок із середовищем для вирішення проблем управління і прийняття рішень. Цей набір інструментів підтверджує прихильність компанії штучного інтелекту, засновану на впровадженні Deep Learning Toolbox минулої осені R2018b, яке було розширено завдяки підтримці хмарних обчислень NVIDIA GPU, Amazon Web Services і Microsoft Azure, а також сумісності завдяки підтримці формату обміну ONNX. Подальша підтримка AI в R2019a включає в себе значні поліпшення в Computer Vision Toolbox, Data Acquisition Toolbox і Image Acquisition Toolbox.

Обробка сигналу

R2019a пропонує кілька нових продуктів для обробки сигналів і зв’язку для підтримки бездротових і електронних пристроїв, в тому числі:

Mixed-Signal Blockset – доповнення до Simulink, що забезпечує швидку побудову моделей, швидке моделювання і глибоке розуміння моделей проектування систем зі змішаними сигналами за допомогою спеціальних інструментів аналізу і візуалізації.

SerDes Toolbox – доповнення до Simulink, яке пропонує додаток SerDes Designer для швидкого проектування, аналізу та моделювання провідних комунікаційних передавачів і приймачів.

SoC Blockset – доповнення до Simulink, що дозволяє моделювати і досліджувати архітектури FPGA, ASIC і SoC, спільне моделювання алгоритмів і апаратних платформ, а також моніторинг продуктивності і виявлення вузьких місць.
статичний аналіз

R2019a також домігся помітних успіхів в лінійці продуктів для статичного аналізу Polyspace. Це включає в себе нові продукти, які підтримують використання цих продуктів в масштабах підприємства для проектування і розробки програмного забезпечення, критично важливого для безпеки і бізнесу:

Polyspace Bug Finder Access і Polyspace Code Prover Access – це нові продукти Polyspace, які забезпечують спільну роботу груп, які налічують до кількох сотень учасників. Нові продукти забезпечують інтерфейс веб-браузера для результатів статичного аналізу коду Polyspace і показників якості, що зберігаються в центральному сховищі.

Polyspace Bug Finder Server і Polyspace Code Prover Server – це нові продукти Polyspace, які дозволяють механізму статичного аналізу працювати на комп’ютері серверного класу із засобами автоматизації збирання. Нові продукти автоматизують і інтегрують Polyspace в процеси розробки програмного забезпечення, щоб автоматично призначати дефекти, відправляти повідомлення і вивантажувати результати в продукти Polyspace Access.

Купити Matlab і Simulink R2019a можна, продукти від MathWorks доступні для продажу.

Про MathWorks

MathWorks – провідний розробник програмного забезпечення для математичних обчислень. MATLAB, мова інженерів і вчених, є програмним середовищем для розробки алгоритмів, аналізу даних, візуалізації та чисельних розрахунків. Simulink – це середовище блок-схем для моделювання і модельно-орієнтованого проектування для багатодоменному динамічних і вбудованих інженерних систем.

З питань придбання рішень MathWorks можна звернутися до відділу продажів і розвитку AXOFT Україна за телефоном +38 044 201 03 03 або по e-mail: sales@axoft.ua

Стати партнером Axoft

Раді співпраці з AXOFT!
Заповніть та надішліть цю форму.
Ми з вами зв’яжемося з обговорення умов співпраці.

Акційні пропозиції