Axoft

ManageEngine розширює можливості управління паролями самообслуговування

Команія ManageEngine оголосила про те, що ADSelfService Plus, її інтегроване рішення Active Directory (AD) для самообслуговування паролів і єдиного входу, підтримує паролі самообслуговування управління для кінцевих користувачів Linux. Тепер ADSelfService Plus дозволяє кінцевим користувачам скинути свої паролі і розблокувати свої облікові записи в AD з екрану входу в систему Linux-машин.

Коли кінцеві користувачі забувають паролі, їх продуктивність знижується через те, що технічного фахівця або адміністратору потрібно багато часу для перевірки особистості і скидання паролів. За оцінками Forrester Research, середня вартість скидання одного пароля, виконуваного службою підтримки, становить близько 70 доларів, в той час як, за оцінками Gartner, від 20% до 50% всіх звернень до служби підтримки припадає на скидання пароля.

Щоб уникнути цієї вартості, організації повинні надати кінцевим користувачам можливість швидко скидати свої паролі самостійно, незалежно від служби підтримки. Ця опція повинна бути доступна, коли користувачі найчастіше розуміють, що вони забули свої паролі – екран входу в систему настільних комп’ютерів або ноутбуків, незалежно від платформи, яку вони використовують.

«Рішення для самообслуговування з керуванням паролями може вирішити цю проблему, але воно буде ефективним тільки в тому випадку, якщо вона встановлена ​​для всіх користувачі в організації – незалежно від того, яку комп’ютерну або мобільну платформу вони використовують», – сказав Партібан Парамасівам, директор по управління продуктами ADSelfService Plus. «Остання версія ADSelfService Plus надає кінцевим користувачам можливість скидати свої паролі зі своїх комп’ютерів Linux, на додаток до Windows, macOS і мобільних пристроїв, що працюють на Android і iOS. Це забезпечує всім користувачам доступ до самообслуговування. можливість скидання пароля 24/7».

За допомогою рішення ADSelfService Plus компанії отримують економічно ефективний спосіб зменшити кількість запитів, пов’язаних з паролями, і знизити навантаження на службу підтримки, одночасно зберігаючи продуктивність користувачів. Основні моменти управління паролями самообслуговування для Linux в ADSelfService Plus включають в себе:

Підтримка методів багатофакторної аутентифікації, включаючи OTP на основі електронної пошти, OTP на основі SMS, Duo Security, RSA SecurID, Google Authenticator і біометричну аутентифікацію, для підвищення безпеки.

Можливість повідомляти кінцевих користувачів та ІТ-адміністраторів по електронній пошті і SMS, а також автоматично створювати заявку в рішенні служби підтримки після успішного скидання пароля.

Підтримка синхронізації паролів в реальному часі для синхронізації паролів в Active Directory, Office 365, G Suite, Salesforce та інших корпоративних додатках.

Підтримка чорного списку паролів і інших розширених налаштувань політики паролів.

-Аудит звітів для моніторингу, хто використовує функціональність самообслуговування, де і коли.

ADSelfService Plus – це інтегрована в Active Directory система самостійного управління паролями і рішення, що забезпечує єдиний вхід. Дана система пропонує можливості для самостійного управління паролями, налаштування нагадувань про закінчення терміну дії паролів, самостійного оновлення каталогу, використання синхронізатора паролів в різних платформах, а також єдиний вхід для хмарних додатків.

ManageEngine – це підрозділ Zoho Corporation, яке і включає в себе програмні рішення для управління ІТ в малому і середньому бізнесі. Zoho Corporation пропонує широкий діапазон рішень для корпоративного використання. Програмне забезпечення Zoho Corporation ділиться на 5 основних напрямків: управління дата-центрами, управління продуктивністю мереж, управління інфраструктурою Windows, управління безпекою та управління IT-обслуговуванням.

Повнофункціональна 30-денна пробна версія доступна для завантаження.

З питань придбання рішень ManageEngine можна звернутися до відділу продажів і розвитку AXOFT Україна за телефоном +38 044 201 03 03 або по e-mail: sales@axoft.ua

Стати партнером Axoft

Раді співпраці з AXOFT!
Заповніть та надішліть цю форму.
Ми з вами зв’яжемося з обговорення умов співпраці.

Акційні пропозиції