Axoft

Компанія AXOFT провела партнерський семінар з вендорами Trend Micro і Paessler

Компанія AXOFT, одна з ключових в Україні постачальників програмних рішень для інженерної інфраструктури, інформаційної безпеки та рішень для розробки програмних продуктів провела щорічний партнерський семінар для своїх ключових партнерів.

Захід пройшов за участі та сприяння світових всесвітньо відомих вендорів Trend Micro і Paessler. Вже традиційні щорічні семінари зібрали партнерів в поточному році для обговорення нових продуктів і рішень компанії Trend Micro, а також обговоренні нових можливостей і оновлень в продуктовому вирішенні PRTG компанії Paessler.

Представники компаній-вендорів, які взяли участь в івент із задоволенням поділилися інформацією про плани на поточний рік, перспективи співпраці з партнерами, а також про останні досягнення компанії.

Так, Роман Чорненький, регіональний менеджер по роботі з клієнтами Україна, Білорусь, Молдова компанії Trend Micro розповів гостям івенту про досягнення компанії Trend Micro в області захисту корпоративних даних і кібербезпеки для бізнесу. Одним з нових продуктів компанії є Deep Security Smart Check, яке допомагає фахівцям з DevOps забезпечувати безпеку образів контейнерів в середовищі розробок ПО, завдяки швидкому і безперервному скануванню на наявність загроз і вразливостей. Рішення Smart Check оптимізовано для провідних контейнерних платформ. Рішення знижує ймовірність зриву графіка розробки і перебоїв в роботі в цілому.

Юлія Міро, менеджер з розвитку бізнесу компанії Paessler, розповіла про необхідність і універсальності рішення PRTG, яке дозволяє ІТ-фахівцям в будь-який момент дізнатися, що відбувається у всій їх ІТ-інфраструктури, включаючи мережі, системи, обладнання, програми та пристрої. PRTG Network Monitor цілодобово стежить за всієї ІТ-інфраструктурою та попереджає вас про проблеми, перш ніж їх помітять користувачі. Рішення є одним з провідних в світі рішень для моніторингу ІТ.

Про компанію:

AXOFT – сервісний IT-дистрибутор, що працює на території України. Компанія AXOFT допомагає IT-виробникам, системним інтеграторам і реселлерам забезпечувати корпоративних користувачів IT-рішеннями і сервісами, які найкращим чином вирішують їх бізнес-завдання. У портфелі AXOFT представлені рішення для забезпечення інформаційної безпеки, інфраструктурне, офісне та наукове ПО таких вендорів, як Trend Micro, Microsoft, Paessler, F-Secure, Solarwinds, IceWarp, JetBrains, AVAST, MAXON, MDaemon, Embarcadero і інші.

AXOFT Україна
Ті .: +38 044 201 03 03
e-mail: sales@axoft.ua

Стати партнером Axoft

Раді співпраці з AXOFT!
Заповніть та надішліть цю форму.
Ми з вами зв’яжемося з обговорення умов співпраці.

Акційні пропозиції