Axoft

JetBrains випустила серію оновлень для своїх продуктів IDE

Чеська ІТ-компанія JetBrains випустила оновлення 2019.1 для своїх середовищ розробки IntelliJ IDEA, WebStorm, PyCharm, CLion і GoLand.

IntellilJ IDEA 2019.1 шукає блоки перемикачів, які можна спростити в Java 12, і автоматично конвертує їх у міру необхідності. Можливий зворотний шлях.

Ще одним нововведенням є спливаюче вікно «Недавні місця розташування», яке показує огляд всіх недавно відвіданих областей коду в хронологічному порядку. Розробники можуть шукати фрагменти коду в вікні, використовуючи або тіло коду, ім’я файлу або хлібні крихти.

Є також деякі нововведення для користувачів в хмарному середовищі. Тепер серед IDE дозволяє виконувати налагодження в контейнері Docker, створеному з Dockerfile або Docker Compose. Той, хто працює з оркестровкою контейнера Kubernetes, тепер може завантажувати власні визначення ресурсів із зовнішніх джерел. Однак поки це можливо тільки для локальних файлів. На більш простому рівні середи IDE тепер має можливість налагоджувати Java-додатка, що працюють усередині контейнерів Docker, створених з Dockerfile або використовують Docker compose.

Підтримуються нові бази даних: Greenplum, Vertica і Apache Hive. Інші додатки включають підтримку виразів комутатора Java 12. Плагін Kotlin був оновлений до v1.3.21

Середа JetBrains C і C ++ Clion також зазнала змін. Тепер він підтримує інструмент ClangFormat, якщо власний форматтер JetBrains не робить цього за вас. JetBrains також сказав, що використовує Clang для надання поліпшених і більш докладних повідомлень про помилки. Тепер Clion «дотримується надану вами схему іменування» і буде використовувати її при автозаповнення, генерації і рефакторінгу коду. Угоди про імена також можуть застосовуватися в редакторі.

Як і його колега по Java в JetBrains, Clion також оновив теми, і тепер користувачі можуть створювати свої власні індивідуальні стилі.

Крім того, JetBrains також випустила другий попередній перегляд доступу до TeamCity 2019.1, її платформі CI / CD. В останньому оновленні реалізована підтримка запитів на злиття GitLab, які тепер можна створювати автоматично і фільтрувати по автору і цільової гілки.

Він також додає «поліпшені параметри масштабованості» з використанням вузла «Виконання збірок», представленого в минулому році, виходу з усіх сеансів в разі злому пароля користувача і постійної аутентифікації токена за допомогою YouTrack.

Більш докладніше про всі оновлення можна дізнатися з блогу JetBrains

З питань придбання рішень JetBrains можна звернутися до відділу продажів і розвитку AXOFT Україна за телефоном +38 044 201 03 03 або по e-mail: sales@axoft.ua

Стати партнером Axoft

Раді співпраці з AXOFT!
Заповніть та надішліть цю форму.
Ми з вами зв’яжемося з обговорення умов співпраці.

Акційні пропозиції