Axoft

GROUPDOCS

GroupDocs_dark

Про компанію:

Після успіху Aspose лідера на ринку API файлових форматів для .NET, Java та інших платформ, компанія Aspose Pty Ltd представила свій другий сайт groupdocs.com. Який був занований у 2012 році.

groupdocs.com починав з додатків для маніпулювання документами онлайн, а потім переключився на API для .NET та Java. У 2013 році було випущено GroupDocs Viewer for .NET, щоб дозволити розробникам включити високоякісний перегляд документів у свої .NET-додатки. Створений за допомогою технології Aspose, GroupDocs Viewer for .NET справляється з безліччю форматів файлів і параметрів конфігурації. Незабаром після цього з’явився постійний потік інших API для .NET та Java, які додаються щороку.

Факти і цифри:

Рік заснування: 2012 рік
Штаб-квартира: Лейн Коув, Австралія
Офіційний сайт: www.groupdocs.com

Продукти:

GroupDocs.Total – Дозволяє вашим додаткам працювати з більш ніж 100 форматами файлів. Включає всі наші 25+ окремих продуктів.
GroupDocs.Viewer – Прискорюйте та спрощуйте перегляд документів або зображень у будь-якому крос-платформному додатку.
GroupDocs.Annotation – Маніпулюйте документами за допомогою інтерактивних та пояснювальних анотацій для коментування тексту або зображень у будь-якому крос-платформному рішенні.
GroupDocs.Conversion – підвищте продуктивність і спростіть робочі процеси за допомогою API швидкого пакетного перетворення документів у будь-якому крос-платформному додатку.
GroupDocs.Comparison – об’єднує або порівнює два документи одного формату, використовуючи API перевірки відмінностей для .NET & Java
GroupDocs.Signature – автоматизуйте підписання документів особистих або корпоративних за допомогою захищених крос-платформних API електронного підпису.
GroupDocs.Assembly – автоматизуйте процес створення документів за допомогою крос-платформних API для підвищення продуктивності та точності.
GroupDocs.Metadata – Впорядковуйте документи з метаданими в будь-якому крос-платформному додатку за допомогою API, щоб знаходити, використовувати, зберігати та повторно використовувати дані в майбутньому.
GroupDocs.Search – Трансформуйте процес пошуку документів за допомогою цього API для розширеного повнотекстового пошуку в будь-якому існуючому або новому крос-платформному додатку.
GroupDocs.Parser – Вилучає зображення, необроблений і відформатований текст з метаданими та виконує безліч операцій з ним за допомогою API, які працюють на всіх популярних платформах і підтримуваних форматах файлів.
GroupDocs.Watermark – API для роботи з водяними знаками для створення, видалення, інтелектуального пошуку, редагування захисту та виконання інших потужних операцій на всіх популярних платформах і підтримуваних форматах файлів.
GroupDocs.Editor – Маніпулюйте різними форматами документів за використовуючи HTML у ваших додатках за допомогою API.
GroupDocs.Merger – Створюйте крос-платформні додатки, які виконують такі операції, як злиття, розділення, перемішування, заміна, обрізання, видалення сторінок, слайдів та діаграм підтримуваних форматів
GroupDocs.Redaction – Створюйте крос-платформні додатки, які виконують такі операції, як редагування, приховування, видалення контенту та метаданих з документів, презентацій, робочих аркушів та PDF-файлів.
GroupDocs.Classification – Створюйте власні додатки для виконання операцій категоризації документів і текстів, використовуючи різні таксономії у ваших додатках.

Чому GROUPDOCS?

GroupDocs пропонує API інтерфейси .NET та Java, які дозволяють розробникам легко вдосконалювати свої веб-, мобільні та настільні додатки, надаючи їм можливість відображати, анотувати, конвертувати, підписувати, порівнювати та збирати документи.

Залишились питання?

Стати партнером AXOFT

Раді співпраці з AXOFT!
Заповніть та надішліть цю форму.
Ми з вами зв’яжемося з обговорення умов співпраці.

Останні новини