Axoft

wifi_lock

F-Secure об’єднує зусилля з Zyxel для захисту домашніх мереж

Пропозиція для провайдерів інтернет-послуг включає в себе маршрутизатори, що забезпечують швидку зв’язок і безпеку всіх користувацьких пристроїв, таких як ноутбуки, планшеты, смартфони і навіть смарт-мийні машини або холодильники.

У рамках співробітництва компаній мережеві шлюзи Zyxel оснащены технологією F-Secure Connected Home Security. Решение використовує службу F-Secure Cloud Security та нові способи боротьби з кибер-загрозами завдяки штучному інтелекту. Комбінація цих елементів забезпечує адекватну захист від шкідливого програмного забезпечення. Користувач також може використовувати функцію захисту конфіденційності або батьківського контролю, говориться в  прес-релізі F-Secure.

За словами Аллена Ліна, віце-президента підрозділу Zyxel Broadband EMEA Business Unit:

«Популярність пристроїв Інтернет речей (IoT) растет, і їх необхідно забезпечити належним чином. Іменно тому разом з F-Secure ми розробили рішення, яке захищає всі пристрої в домашній мережі, які тепер зможуть запропонувати інтернет-провайдерам своїм користувачам».

Прогнозируется, що до 2021 року в світі буде підключено до 25 млрд пристроїв, які підключаються до Інтернету, і, на жаль, вони не завжди створюються з метою забезпечення безпеки користувачів. У цьому випадку маршрутизатори – це ще одна «двері» в наших будинках, яка також повинна бути забезпечена. F-Secure співпрацює з більш ніж 200 операторами по всьому світу і вважає, що нове рішення буде краще захищати користувачів, які використовують свої послуги.

Zyxel є глобальним постачальником мережевих рішень, що працюють на 150 ринку вже майже 30 років. В даний час 100 мільйонів пристроїв компанії використовуються операторами, підприємствами та приватними користувачами. Компанії представить нове рішення на Всесвітньому широкополосному форумі в Берліні, який пройде з 23 по 25 жовтня 2018 року.

Огляд рішень F-Secure

Стать партнером Axoft

Рады сотрудничеству с AXOFT!
Заполните и отправьте данную форму.
Мы с вами свяжемся по обсуждению условий сотрудничества.

акционные предложения