Axoft

MDaemon Email Server

MDaemon Email Server

Це комплексне рішення для обміну повідомленнями та спільної роботи, що забезпечує безпечні, сумісні зі стандартами функції для підприємств малого та середнього бізнесу. Він підтримує списки розсилки, віддалений доступ і адміністрування, блокування спаму, фільтрацію вмісту, мобільну електронну пошту і підтримку декількох доменів. Він використовує всі існуючі методи перевірки достовірності електронної пошти для мінімізації шахрайства з електронною поштою і загроз безпеці. MDaemon забезпечує повну функціональність поштового сервера, встановлюється за лічені хвилини і вимагає мінімальної підтримки та адміністрування.

MDaemon поставляється з потужним багатомовним веб-поштовим клієнтом, MDaemon Webmail, який дозволяє користувачам отримувати доступ до електронної пошти, контактів, календарів, завдань, нотаток і загальним документам віддалено через свій веб-браузер.

Особливості MDaemon Email Server

Сервер електронної пошти MDaemon підтримує протоколи IMAP, SMTP і POP3 і забезпечує високу продуктивність завдяки багатофункціональному і зручному дизайну. Програмне забезпечення сервера електронної пошти забезпечує низьку сукупну вартість придбання, розроблену для задоволення потреб малих і середніх підприємств. MDaemon доступний на кількох мовах і підтримує списки розсилки, фільтрацію контента, кілька доменів, пропонуючи гнучке адміністрування та дизайн відкритих стандартів.

Функції безпеки електронної пошти

MDaemon включає в себе кілька технологій безпеки, це такі як контроль передач, IP- «щит», SMTP-аутентифікація і зворотний перегляд DNS. Сервер реалізує передові механізм аутентифікації електронної пошти – Vouch By Reference (VBR), оцінює і позначає перевірені повідомлення за допомогою методів DKIM, DK, Sender-ID і SPF. У поєднанні з антиспам-модулем, Байєсова навчанням, шифруванням, захистом від фальшивих адрес повернення і модулем SecurityPlus сервер забезпечує проактивне блокування загроз для корпоративної комунікації.

Функції шифрування електронної пошти

MDaemon дозволяє шифрувати ваші електронні листи і вкладення. На стороні клієнта користувачі MDaemon Webmail можуть включити основні функції шифрування при відправці електронних листів і вкладень в меню налаштувань Webmail. На стороні сервера був доданий Open PGP для MDaemon, щоб дати адміністраторам можливість скористатися наявними можливостями шифрування, дешифрування і базового управління ключами завдяки підтримці OpenPGP.

Архівація електронної пошти

Вбудовані в MDaemon можливості архівування повідомлень електронної пошти спрощують захист ваших повідомлень електронної пошти відповідно до нормативних вимог і політиками ІТ вашого бізнесу.

Функції управління мобільними пристроями

MDaemon працює з багатьма популярними мобільними пристроями, тому незалежно від платформи у вас буде доступ до електронної пошти, календаря, контактів або завдань за допомогою мобільного пристрою, де б ви не знаходилися.

Функції віддаленого адміністрування

MDaemon включає в себе зручний інструмент віддаленого адміністрування, який надає адміністраторам повний доступ до всіх функцій MDaemon з будь-якого комп’ютера з веб-браузером і підключенням до Інтернету. Це дозволяє вам робити все, від додавання або редагування облікових записів, до безпосереднього редагування файлів конфігурації, перегляду журналів для усунення проблем з доставкою електронної пошти та багато чого іншого. Завдяки вбудованим можливостям SSL MDaemon віддалений адміністратор може бути доступний навіть через захищене з’єднання з використанням HTTPS.

Особливості веб-пошти

MDaemon Webmail простий у використанні і пропонує всі функції, необхідні для клієнтів малого та середнього бізнесу. Він забезпечує спільну роботу в групах для спільного використання папок електронної пошти, календарів для роботи «зайнято», контактів, списків розсилки, завдань і заміток. Забезпечує продуктивність електронної пошти на робочому місці, де б ви не знаходилися, за допомогою інтернет-служби та веб-браузера.

Функції миттєвих повідомлень

MDaemon Instant Messenger – це настільний клієнт для закритих миттєвих повідомлень (додаток), безкоштовно включається в MDaemon, який забезпечує високонадійний обмін миттєвими повідомленнями (IM), ведення журналів, обмін файлами, груповий чат і генерації повідомлень.

Функції міграції

Перехід з одного поштового сервера на інший зазвичай являє собою серйозну проблему, але MDaemon Email Server робить це простим. Інтегрована функція MDMigrator, включена в MDaemon, розроблена спеціально для перенесення ваших даних з Exchange в MDaemon за допомогою декількох простих кроків, які дозволять вам запустити і запустити MDaemon з мінімальним часом простою.

MDaemon Private Cloud

Програмне забезпечення MDaemon Private Cloud для обміну електронними повідомленнями дозволяє вам створювати і розвивати хостинг-послуги так, як ви хочете. Ви встановлюєте свою власну норму прибутку, і ви керуєте виставленням рахунків та підтримкою.

– Щомісячно – за користувача / за місяць – виставлення рахунків
– Багатодоменне адміністрування
– Звіти по доменах
– Брендинг на домен (White Label)

Завантажити пробну версію ↵