Axoft

Dameware Mini Remote Control

DameWare-Mini-Remote-Control

Dameware Mini Remote Control

Програма служить для дистанційного керування програмним забезпеченням і віддаленого доступу до робочого столу комп’ютерів, ноутбуків і серверів на платформах Windows, Linux і Mac OS X.
 
 
3 головні причини використовувати DameWare Mini Remote Control:
 

Простота використання і точний контроль для Windows, Linux і Mac

Засіб перегляду Mini Remote Control Viewer для доступу до комп’ютерів Windows. Відкриття RDP-сесії безпосередньо з консолі DameWare для доступу до комп’ютерів Windows. Використання VNC-з’єднання для віддаленої роботи з Linux і Mac. Можливість одночасного доступу до декількох комп’ютерів і простий механізм перемикання між сесіями. Розширений віддалений доступ до вимкненим комп’ютерів, які у сплячому режимі, глибокого сну або навіть в режимі серйозного збою.

Широкі можливості віддаленого доступу

З єдиної консолі даного рішення надається велика кількість функцій для віддаленого доступу: чат з кінцевим користувачем всередині сесії; створення скріншотів і збереження їх на локальному робочому столі; передача і спільне використання файлів під час віддаленого доступу; блокування клавіатури і миші кінцевих користувачів; друк поточного виду віддаленого комп’ютера на локальній машині.

Зручне ліцензування і швидка установка

DameWare Mini Remote Control ліцензується тільки по числу логінів IT-фахівців, при цьому немає обмежень на кількість підтримуваних кінцевих користувачів. Завдяки цьому можна придбати даний продукт за дуже низькою ціною. Завантаження дистрибутива і установка займають всього декілька хвилин. Просте розгортання дозволяє здійснювати віддалену роботу через групові політики і програмне забезпечення сторонніх виробників.

Особливості програми

◊Простой у використанні інструмент для дистанційного керування додатками і віддаленого доступу до робочого столу комп’ютерів, ноутбуків і серверів

◊Позволяет отримати віддалений доступ до ОС Windows, Linux і Mac OS X

◊Дістанціонное управління включає в себе можливість чату, захоплення екрану монітора, передачу файлів і багато іншого

◊Дістанціонная перезавантаження комп’ютерів і вихід з режиму сну

Завантажити безкоштовну пробну версію Dameware Mini Remote Control