Axoft

Connector for Outlook

Connector for Outlook

Кінцеві користувачі, які хочуть використовувати Microsoft Outlook в якості кращого поштового клієнта, можуть зробити це за допомогою функції MDaemon Connector. MDaemon Connector for Outlook надає функції групової роботи і спільної роботи, MDaemon Email Server з клієнтом Outlook для використання електронної пошти Outlook, календаря зі списком вільний / зайняті графіки, адресною книгою, списками розсилки, завданнями та нотатками.

Спільне використання з Outlook

Поділіться повідомленнями Outlook, календарями, контактами, списками розсилки, нотатками, завданнями і т. д., використовуючи MDaemon в якості поштового сервера. Використовуйте знайомі інструменти Outlook, не вивчаючи новий додаток для групової роботи. За допомогою MDaemon Connector доступ до календаря легкий. Користувачі можуть призначати призначені для користувача права доступу, щоб дозволити іншим користувачам переглядати, додавати, змінювати або видаляти зустрічі, а також при інтеграції з безкоштовним заняттям, користувачі можуть планувати зустрічі і події, уникаючи конфліктів при плануванні.

Підтримка функцій Outlook

Додаток Outlook Connector є сумісним з популярними можливостями Outlook, включаючи угруповання повідомлень. Доповнення і зміни, зроблені в Outlook, автоматично синхронізуються в реальному часі на сервері. Підтримуються функції підтвердження доставки та негайної відправки листів.

Спільна робота корпоративного класу

Невеликі і середні за розміром організації отримують функціонал по спільній роботі рівня великих організацій – без необхідності створювати великий IT-відділ. Outlook Connector зручний в установці, налаштуванні і супроводі, використовуючи стандартні в індустрії протоколи SMTP і IMAP.

Простий супровід

Додавання користувачів в індивідуальному або пакетному режимі, автоматичне додавання користувачів Outlook при первинне завантаження, актуалізація списків контактів, за замовчуванням створення простих точок входу для початківців, надання додаткових опцій настройки для досвідчених користувачів.

Багатомовна підтримка

Конектор MDaemon локалізована на декількох мовах. При використанні системних папок (наприклад, чернеток, календаря і контактів) користувачі MDaemon Connector бачать ці імена папок на обраному їм мовою, а адміністратори MDaemon бачать імена на тій же мові, що і MDaemon.

Відзначити повідомлення як спам / не спам

Використовуйте кнопки «вгору» і «великі пальці», щоб відзначати повідомлення як спам або не спам.

Позаштатний помічник з пересилання пошти

Інструмент Out-of-Office Assistant допомагає швидко створювати і активувати повідомлення-автовідповіді на випадок відсутності користувача в офісі.

Налаштування прав доступу

Контроль того, хто може переглядати, додавати, видаляти і змінювати інформацію в пошті. Права доступу можна застосовувати до основних папок і субпапкам.

Розширені налаштування

Додаткові настройки MDaemon Connector включають параметри аутентифікації SSL, TLS і SMTP для безпечної електронної пошти.

Завантажити пробну версію ↵