Axoft

CINEMA 4D Studio

Програмне забезпечення MAXON CINEMA 4D Studio є пакетом для створення, редагування, візуалізації і анімації тривимірних об’єктів і ефектів і підходить професійним 3D-художникам. MAXON CINEMA 4D використовується в таких галузях, як архітектура і будівництво, дизайн та інженерія, кіно і телебачення, створення ігор та інтерактивних програм та інших. Володіючи всією функціональністю редакцій Prime, Visualize і Broadcast, система CINEMA 4D Studio додатково прогресивні інструменти для роботи з персонажами, волоссям, фізичний драйвер і необмежене число клієнтів для мережевого рендери.

Спеціальні компоненти в CINEMA 4D Studio спрощують створення рігов і додаткової анімації персонажів. Волосся або хутро персонажів додаються за допомогою потужного набору інструментів, який дозволяє наростити, причесати, стилізувати і анімувати волосся. Фізичний драйвер дає можливість реалізовувати складні зіткнення і взаємодії між об’єктами. Мережевий рендер задіє всі комп’ютери в мережі з метою швидкого прорахунку анімації.

Характеристики CINEMA 4D Studio:

Анімація персонажів

CINEMA 4D Studio включає в себе надійні і прості інструменти, що значно полегшують професійну анімацію персонажів.

Волосся

Інструментарій «Волосся» забезпечує не тільки реалістичне якість рендеринга, а й мінімальне навантаження на пам’ять.

Динамічні ефекти

Заснована на бібліотеці Bullet і доповнена численними унікальними інструментами імітація твердих і м’яких тіл в CINEMA 4D знаходиться на світовому рівні.

Тривимірний дизайн у русі

Реалізовано клонування безлічі об’єктів і створення об’ємних текстів кількома клацанням. Ефекти додаються таким чином, щоб скомпонувати об’єкти, надати їм рух і багато іншого, не створюючи жодного ключового кадру.

Розширене висвітлення

CINEMA 4D Studio пропонує всі функції освітлення, які містяться в Prime, Boradcast і Visualize. Крім того, інструмент «Фізичне небо» дозволяє створювати хмари, серпанок, атмосферу і загальне розташування. Глобальне освітлення забезпечує точне уявлення освітлення сцени з урахуванням світла, що відбивається між об’єктами. CINEMA 4D передбачає накладення каустичних ефектів.

Розширений рендеринг

Просунуті функції рендеринга CINEMA 4D Studio забезпечують реалістичність і ефектність створюваних зображень.

Скульптурне моделювання

Тривимірні об’єкти перетворюються в «цифрову глину» для створення з неї форм будь-якої складності.

Інтеграція

Проходи візуалізації створюються в будь-якому бажаному форматі (в послідовності зображень, роликах AVI або QuickTime). Генерується файл проекту автоматично зводить все послідовності разом в належний формат. В залежності від програми, що використовується для композітінга зображень, можуть експортуватися такі додаткові дані, як 3D-камери, 3D-освітлення або опорні об’єкти.