Axoft

Avast отримав нагороду «Продукт року» від лабораторії тестування безпеки AV-Comparatives

Avast Free Antivirus був нагороджений «Продуктом року 2018» однією з найпрестижніших в галузі лабораторій тестування AV-Comparatives. Нагорода «Продукт року» присуджується антивірусного продукту, який незмінно демонструє кращі результати протягом усього року. Хоча вартість товару не входить в критерії оцінки тестів, з цією нагородою Avast Free Antivirus перевершив всі платні продукти безпеки, протестовані AV-Comparatives.

AV-Comparatives – це незалежна випробувальна лабораторія, відома ретельно тестуванням програмних продуктів для забезпечення безпеки.

«AV-Comparatives є одним з провідних в галузі незалежних установ з тестування антивірусів, тому виграти нагороду« Продукт року »- це все одно, що виграти чемпіонат світу з антивірусних продуктів. Визнання Avast Free Antivirus «Продуктом року» є свідченням нашого технологічного лідерства в сфері кібербезпеки », – сказав Ондрей Влчек, технічний директор, виконавчий віце-президент і менеджер споживчого бізнес-підрозділу Avast. «Будь то нові типи крипто-Майнінг атак, банківські трояни або все більш витончені фішингові кампанії, складність загроз постійно розвивається. У 2018 році ми побачили світанок штучного інтелекту і зростання IoT-пристроїв як зростаючу мета для хакерів. Щоб залишатися попереду цих загроз, потрібен постійний технічний прогрес та інновації, і це саме те, на чому ми концентруємося в Avast ». Повний звіт можна подивитися на сайті AV-Comparatives.

Avast був названий лауреатом заслуженої нагороди «Продукт року» після того, як він отримав класифікацію Advanced + в кожному тесті, проведеному AV-Comparatives в 2018 році, отримавши високу оцінку захисту від реальних загроз. Рецензенти також високо оцінили Avast Free Antivirus за його зрозумілий, сучасний, зручний для дотику інтерфейс і всебічну функцію Smart Scan. На додаток до цієї найвищої нагороди Avast також отримав золоту нагороду за тест захисту від шкідливих програм.

Щороку AV-Comparatives тестує близько 18 сумісних з Windows продуктів для забезпечення безпеки в рамках свого щорічного звіту про безпеку. Всі продукти протестовані на здатність: захищати від реальних загроз, виявляти шкідливі програми, забезпечувати захист без уповільнення роботи ПК і видаляти шкідливі програми, які вже заразили ПК. Дуже бажана нагорода «Продукт року» присуджується продукту, який отримує найвищі загальні оцінки за всіма тестами в серії основних тестів для державних споживачів.

Зазначена нагородами основна технологія захисту від шкідливих програм Avast Free Antivirus також включена в сімейство продуктів для забезпечення безпеки споживачів: Avast Internet Security, Avast Premier і Avast Ultimate, а також в пропозицію Avast Business Endpoint.

Про Avast:

Avast є світовим лідером в області продуктів для цифрової безпеки. Маючи сотні мільйонів користувачів в мережі, Avast пропонує продукти під брендами Avast і AVG, які захищають людей від загроз в Інтернеті і мінливої ​​середовища загроз IoT. Мережа виявлення загроз компанії є однією з найбільш передових у світі, що використовує технології машинного навчання і штучного інтелекту для виявлення і запобігання загрозам в режимі реального часу.

З питань придбання рішень SolarWinds можна звернутися до відділу продажів і розвитку AXOFT Україна за телефоном +38 044 201 03 03 або по e-mail: sales@axoft.ua

Стати партнером Axoft

Раді співпраці з AXOFT!
Заповніть та надішліть цю форму.
Ми з вами зв’яжемося з обговорення умов співпраці.

Акційні пропозиції