Axoft

Applications & Analytics

Applications Manager

Це інструмент моніторингу ефективності та доступності бізнес-додатків. Можливості ManageEngine Applications Manager включають моніторинг серверів, серверних частин додатків, баз даних, web-сервісів, віртуалізації, хмар і безліч інших функцій управління додатками, які дозволяють IT-адміністраторам контролювати бізнес-ресурси. Рішення ManageEngine Applications Manager представлено двома версіями: Professional і Enterprize. Редакція Professional призначається малому і середньому бізнесу і може здійснювати моніторинг до 250 додатків, баз даних, серверів і т. П. Редакція Enterprize орієнтується на великі підприємства і відрізняється масштабністю, підтримкою подолання відмов, здатністю відстежувати тисячі додатків, серверів, баз даних і т. н.

Характеристики Applications Manager:

◊Моніторінг додатків: серверів Microsoft .NET, Oracle Application, JBoss, Tomcat, WebLogic, SilverStream Application, WebSphere, GlassFish, ERP-систем SAP і Oracle EBS.

◊Моніторінг баз даних: Oracle, MySQL, SQL Server, DB2, Sybase, PostgreSQL, запитів до баз даних.

◊Управління системою: моніторинг серверів Windows, Linux, Solaris, AIX, AS400, HP-Unix / Tru64 Unix, FreeBSD, Novell, Mac OS.

◊Моніторінг віртуалізації: середовищ VMware, Microsoft Hyper-V, автоматизація ініціалізації віртуальних машин.

◊Моніторінг web-сервісів і серверів: Apache, IIS, PHP, Active Directory, LDAP, DNS, FTP, SFTP і інших web-серверів.

◊Моніторінг web-сайтів: URL, браузерів, вмісту сторінок і ін.

◊Моніторінг сервера Microsoft Exchange, хмар, Amazon EC2, Amazon RDS, SharePoint і багато чого іншого.

Безкоштовна пробна версія ↵

Analytics Plus

Це програмне забезпечення для ІТ-аналітики, яке аналізує ваші дані і перетворює його в проникливі звіти та інформаційні панелі.

Все нове додаток Analytics Plus – це ваша швидка смуга, щоб відстежувати всі ваші дані, де б ви не знаходилися. Ви можете легко переглянути всі звіти та інформаційні панелі ІТ, створені в додатку Google Analytics Plus. Вибрані часто використовувані звіти, для більш швидкого доступу. Розділіть інформаційні панелі і звіти на ходу, з призначеним для користувача контролем доступу, і приймати більш швидкі рішення.

Основні можливості програми Analytics Plus:

◊Перегляд односторінкових панелей

◊Аналіз ключових показників і KPI для кращого розуміння

◊Деталізуйте свої візуалізації для поглибленого аналізу

◊Сумісно повідомляйте звіти іншим користувачам

◊Відмітьте ваші важливі звіти та інформаційні панелі як «обрані» для більш швидкого доступу

Безкоштовна пробна версія ↵

Придбати Applications & Analytics products можна зв’язавшись з Відділом продажів і розвитку AXOFT Україна, зателефонувавши за телефоном +38 044 201 03 03 або по e-mail: sales@axoft.ua