Axoft

MDaemon AntiVirus

MDaemon AntiVirus

MDaemon AntiVirus забезпечує наступне покоління антивірусної і спам-захисту для сервера електронної пошти MDaemon, зупиняючи віруси під всієї вхідної та вихідної електронної пошти на сервері до того, як він буде переданий клієнту, забезпечуючи екран, щоб зупинити проблеми безпеки до його запуску. Він блокує практично всі відомі небезпеки і запобігає зараженню новими загрозами шляхом об’єднання кількох потужних засобів захисту, включаючи технологію виявлення повторюваних шаблонів (RPD), захист від вірусних загроз нульового дня, вбудоване сканування вірусів, Cyren AntiVirus і ClamAV AntiVirus Engines і багато іншого. MDaemon AntiVirus доступний на кількох мовах і активно захищає користувачів електронної пошти від вірусів, спаму, фішингових атак, шпигунських програм та інших типів небажаних і небезпечних листів.

Технологія виявлення повторюваних шаблонів (RPD)

◊Виявлення повторюваних шаблонів (RPD) використовує запатентовану технологію для ідентифікації шаблонів, які не є агностичними для захисту вихідного повідомлення. Ці шаблони не можуть використовуватися для відновлення вихідного повідомлення.

◊RPD витягує, а потім аналізує відповідні шаблони, які використовуються для виявлення масових спалахів, пов’язаних з електронною поштою. Він класифікує як розподіл, так і структурні шаблони в повідомленні електронної пошти.

◊Зразки RPD порівнюються з локальним кешем, який забезпечує швидкі результати зіставлення більш ніж на 70% шаблонів. Якщо шаблон не перебуває у локальному кеші, RPD буде запитувати глобальні центри обробки даних для відповідності, щоб забезпечити справжній захист в режимі реального часу найостаннішими моделями. Ці глобальні запити центрів обробки даних потім оновлюють кеш, щоб зберегти найсучасніші шаблони локально.

◊RPD призначений для розрізнення шаблонів розподілу запитуваних масових листів, які представляють законну ділову переписку, від розсилки небажаних масових листів, які представляють спам.

◊RPD ідентифікує вхідні повідомлення про погрози з дуже невеликою кількістю, якщо є помилкові спрацьовування. Мало того, що зміст шаблонів не є агностиком, вони також не залежать від мови, що робить його однаково ефективним для всіх форматів повідомлень і типів кодування.

Універсальне управління

MDaemon AntiVirus виявляє заражені вкладення як в текстовому, так і в HTML-повідомленні. Коли виявлено заражене вкладення, і ви вирішили не блокувати повідомлення безпосередньо, у вас є можливість його очистити, карантин, видалити його або дозволити обробник вмісту MDaemon. Конкретні домени та адреси також можуть бути повністю виключені з сканування.

Захист від вірусних епідемій

Аналіз шаблонів в реальному часі забезпечує набагато більш швидкий захист, ніж традиційні рішення на основі фільтрів і сигнатур, які вимагають виявлення, визначення і поширення нової вірусної інформації. Захист від епідемій не вимагає евристичних правил, фільтрації вмісту або оновлень сигнатур. Включає антивірусну, антивірусну, антивірусну, антишпигунську і антифішинговий технологію в режимі реального часу, доступну тільки для користувачів MDaemon Pro.

Сканування вбудованого вірусу

Cyren AntiVirus Engine

MDaemon AntiVirus перевіряє вбудовані повідомлення, використовуючи Cyren AntiVirus Engine, під час кожного сеансу SMTP, ефективно зупиняючи шкідливе ПО на вході електронної пошти в вашу мережу. Коли виявлено пошкоджене повідомлення із загрозою безпеці, MDaemon AntiVirus відмовляється приймати електронного листа і будь-які вкладення.

ClamAV AntiVirus Engine

На додаток до механізму Cyren AntiVirus повідомлення скануються через плагін ClamAV для MDaemon AntiVirus, додаючи додатковий рівень антивірусного захисту для всього вхідного і вихідного трафіку електронної пошти.

Журнал файлів

MDaemon AntiVirus містить адміністративний журнал, який відстежує тип, час і місце розташування виявлених вірусів.

Сканування поштової скриньки

Коли MDaemon Antivirus включений, адміністратори можуть налаштувати розклад для сканування всіх поштових скриньок. Це дозволяє виявляти будь-які заражені повідомлення, які могли пройти до того, як були створені нові визначення вірусів для виявлення останніх загроз.

Завантажити пробну версію ↵